PBA GROUP CONSTRUCT S.R.L.

PBA GROUP CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 42712489, Nr. Reg. Com. J35/1613/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 1 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT DUMBRĂVIŢA COM. DUMBRĂVIŢA, STR. TEIULUI, NR.2, CAMERA 3, cod poștal 307160. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PBA GROUP CONSTRUCT S.R.L.
CUI
42712489
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J35/1613/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 iulie 2020
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT DUMBRĂVIŢA COM. DUMBRĂVIŢA, STR. TEIULUI, NR.2, CAMERA 3
Cod poștal
307160
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, PBA GROUP CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.702.350 lei, un profit net de 730.996 lei și un număr mediu de 15 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 302.252 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.380.462 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.663.838 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.730.992 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.912.873 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.702.350 lei2020 · Profit net: 64.288 lei2021 · Profit net: 72.838 lei2022 · Profit net: 255.894 lei2023 · Profit net: 293.881 lei2024 · Profit net: −322.345 lei2025 · Profit net: 730.996 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 302.252 lei20202021: 1.380.462 lei20212022: 1.663.838 lei20222023: 1.730.992 lei20232024: 1.912.873 lei20242025: 3.702.350 lei3,7 mil.2025
Profit net lei
2020: 64.288 lei20202021: 72.838 lei20212022: 255.894 lei20222023: 293.881 lei20232024: −322.345 lei−322 mii20242025: 730.996 lei731 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PBA GROUP CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.702.350 lei în creștere față de 2024 730.996 lei în creștere față de 2024 1.072.167 lei în creștere față de 2024 313.940 lei 1.549.672 lei 800.697 lei 15 în creștere față de 2024
2024 1.912.873 lei în creștere față de 2023 −322.345 lei în scădere față de 2023 546.708 lei în scădere față de 2023 378.840 lei 502.516 lei 344.143 lei 10 în creștere față de 2023
2023 1.730.992 lei în creștere față de 2022 293.881 lei în creștere față de 2022 678.651 lei în creștere față de 2022 430.448 lei 923.840 lei 687.900 lei 6 în scădere față de 2022
2022 1.663.838 lei în creștere față de 2021 255.894 lei în creștere față de 2021 296.311 lei în scădere față de 2021 329.172 lei 347.919 lei 394.020 lei 8 în creștere față de 2021
2021 1.380.462 lei în creștere față de 2020 72.838 lei în creștere față de 2020 302.509 lei în creștere față de 2020 64.575 lei 375.251 lei 138.126 lei 5 în creștere față de 2020
2020 302.252 lei 64.288 lei 144.602 lei 45.319 lei 164.571 lei 65.288 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare