PBR STAR M SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 21864786, Nr. Reg. Com. J2007002523128. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7020 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 5 iunie 2007. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA PADIN, NR.24, AP.41, cod poștal 407282. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- PBR STAR M SRL
- CUI
- 21864786
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007002523128
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 5 iunie 2007
- Județ
- Cluj
- Sediul social
- JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA PADIN, NR.24, AP.41
- Cod poștal
- 407282
- Cod CAEN
- 7020
- Domeniu de activitate
- Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Situații financiare
În 2025, PBR STAR M SRL a raportat o cifră de afaceri de 9.390 lei, o pierdere netă de 5.664 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.390 lei în creștere față de 2024 | −5.664 lei în scădere față de 2024 | 12.424 lei în creștere față de 2024 | 15.221 lei | 45.924 lei | 48.721 lei | — |
| 2024 | 0 lei | 0 lei în creștere față de 2023 | 9.492 lei | 15.221 lei | 48.656 lei | 54.385 lei | — |
| 2023 | 0 lei | −65 lei în scădere față de 2022 | 9.492 lei în scădere față de 2022 | 15.221 lei | 48.656 lei | 54.385 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei în creștere față de 2021 | 9.739 lei | 15.221 lei | 48.968 lei | 54.450 lei | — |
| 2021 | 300 lei | −423 lei în scădere față de 2019 | 9.739 lei în creștere față de 2019 | 15.221 lei | 48.968 lei | 54.450 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei | 1.953 lei | 15.221 lei | 41.466 lei | 54.734 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei | 1.953 lei | 15.221 lei | 41.466 lei | 54.734 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei în creștere față de 2016 | 1.953 lei | 15.221 lei | 41.466 lei | 54.734 lei | — |
| 2016 | 0 lei | −996 lei | 1.953 lei | 15.221 lei | 41.466 lei | 54.734 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
