PCR-ARD FOREST S.R.L.

PCR-ARD FOREST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vaslui, România. Date de identificare: CUI 42942682, Nr. Reg. Com. J37/489/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0210 - Silvicultura si alte activitati forestiere. Societatea a fost înființată la data de 20 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. VASLUI, MUN. HUŞI, STR. EROILOR, BL.15, SC.B, ET.1, AP.5, cod poștal 735100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PCR-ARD FOREST S.R.L.
CUI
42942682
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J37/489/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 august 2020
Județ
Vaslui
Sediul social
JUD. VASLUI, MUN. HUŞI, STR. EROILOR, BL.15, SC.B, ET.1, AP.5
Cod poștal
735100
Cod CAEN
0210
Domeniu de activitate
Silvicultura si alte activitati forestiere

Situații financiare

În 2025, PCR-ARD FOREST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 467.227 lei, un profit net de 20.199 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 10.302 lei2022 · Cifra de afaceri: 138.526 lei2023 · Cifra de afaceri: 606.593 lei2024 · Cifra de afaceri: 449.113 lei2025 · Cifra de afaceri: 467.227 lei2021 · Profit net: 371 lei2022 · Profit net: 8.279 lei2023 · Profit net: 49.519 lei2024 · Profit net: −9.261 lei2025 · Profit net: 20.199 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 10.302 lei20212022: 138.526 lei20222023: 606.593 lei607 mii20232024: 449.113 lei20242025: 467.227 lei467 mii2025
Profit net lei
2021: 371 lei20212022: 8.279 lei20222023: 49.519 lei50 mii20232024: −9.261 lei−9 mii20242025: 20.199 lei20 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PCR-ARD FOREST S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 467.227 lei în creștere față de 2024 20.199 lei în creștere față de 2024 40.555 lei în scădere față de 2024 4.207 lei 93.402 lei 57.054 lei 1
2024 449.113 lei în scădere față de 2023 −9.261 lei în scădere față de 2023 133.046 lei în creștere față de 2023 1.971 lei 167.931 lei 36.856 lei 1
2023 606.593 lei în creștere față de 2022 49.519 lei în creștere față de 2022 96.027 lei în creștere față de 2022 3.153 lei 138.991 lei 46.117 lei 1
2022 138.526 lei în creștere față de 2021 8.279 lei în creștere față de 2021 22.992 lei în scădere față de 2021 873 lei 18.716 lei −3.403 lei 1
2021 10.302 lei 371 lei 27.000 lei 1.666 lei 13.652 lei −11.682 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare