PDCA SALES MARKETING S.R.L.

PDCA SALES MARKETING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 42404837, Nr. Reg. Com. J2020001283237. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7020 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 13 martie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT PETREŞTI COM. CORBEANCA, STR. GHIOCEILOR, NR.4CBIS, CAMERA NR.3, cod poștal 077065. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PDCA SALES MARKETING S.R.L.
CUI
42404837
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020001283237
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 martie 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT PETREŞTI COM. CORBEANCA, STR. GHIOCEILOR, NR.4CBIS, CAMERA NR.3
Cod poștal
077065
Cod CAEN
7020
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2025, PDCA SALES MARKETING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.020 lei, o pierdere netă de 129.101 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 37.671 lei2021 · Cifra de afaceri: 124.342 lei2022 · Cifra de afaceri: 141.783 lei2023 · Cifra de afaceri: 237.309 lei2024 · Cifra de afaceri: 246.028 lei2025 · Cifra de afaceri: 8.020 lei2020 · Profit net: 21.457 lei2021 · Profit net: 108.057 lei2022 · Profit net: 126.447 lei2023 · Profit net: 125.385 lei2024 · Profit net: 79.077 lei2025 · Profit net: −129.101 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 37.671 lei20202021: 124.342 lei20212022: 141.783 lei20222023: 237.309 lei20232024: 246.028 lei246 mii20242025: 8.020 lei8 mii2025
Profit net lei
2020: 21.457 lei20202021: 108.057 lei20212022: 126.447 lei126 mii20222023: 125.385 lei20232024: 79.077 lei20242025: −129.101 lei−129 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PDCA SALES MARKETING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 8.020 lei în scădere față de 2024 −129.101 lei în scădere față de 2024 166.365 lei în creștere față de 2024 141.819 lei 13.005 lei −112.195 lei 2
2024 246.028 lei în creștere față de 2023 79.077 lei în scădere față de 2023 71.200 lei în scădere față de 2023 198.545 lei 107.014 lei 95.983 lei 2 în creștere față de 2023
2023 237.309 lei în creștere față de 2022 125.385 lei în scădere față de 2022 228.299 lei în creștere față de 2022 255.272 lei 291.151 lei 125.625 lei 1
2022 141.783 lei în creștere față de 2021 126.447 lei în creștere față de 2021 1.709 lei în creștere față de 2021 — 129.476 lei 126.687 lei 1
2021 124.342 lei în creștere față de 2020 108.057 lei în creștere față de 2020 657 lei în creștere față de 2020 — 108.954 lei 108.297 lei —
2020 37.671 lei 21.457 lei 487 lei — 22.144 lei 21.657 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare