PEAK RESULTS S.R.L.

PEAK RESULTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40691517, Nr. Reg. Com. J40/2431/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7490 - Alte activitati profesionale, stiintifice si tehnice n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 25 februarie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. LĂCULEŢ, NR.17, ET.2, AP.7, cod poștal 014266. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PEAK RESULTS S.R.L.
CUI
40691517
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/2431/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 februarie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. LĂCULEŢ, NR.17, ET.2, AP.7
Cod poștal
014266
Cod CAEN
7490
Domeniu de activitate
Alte activitati profesionale, stiintifice si tehnice n.c.a.

Situații financiare

În 2025, PEAK RESULTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 108.034 lei, un profit net de 2.901 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii2019202020212022202420252019 · Cifra de afaceri: 113.841 lei2020 · Cifra de afaceri: 140.870 lei2021 · Cifra de afaceri: 200.185 lei2022 · Cifra de afaceri: 202.501 lei2024 · Cifra de afaceri: 0 lei2025 · Cifra de afaceri: 108.034 lei2019 · Profit net: 90.986 lei2020 · Profit net: 122.708 lei2021 · Profit net: 167.921 lei2022 · Profit net: 172.917 lei2024 · Profit net: −1.800 lei2025 · Profit net: 2.901 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 113.841 lei20192020: 140.870 lei20202021: 200.185 lei20212022: 202.501 lei203 mii20222024: 0 lei20242025: 108.034 lei108 mii2025
Profit net lei
2019: 90.986 lei20192020: 122.708 lei20202021: 167.921 lei20212022: 172.917 lei173 mii20222024: −1.800 lei−2 mii20242025: 2.901 lei3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PEAK RESULTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 108.034 lei în creștere față de 2024 2.901 lei în creștere față de 2024 11.209 lei în creștere față de 2024 14.580 lei 3.816 lei 9.674 lei 0
2024 0 lei în scădere față de 2022 −1.800 lei în scădere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 0 lei 6.773 lei 6.773 lei 0
2022 202.501 lei în creștere față de 2021 172.917 lei în creștere față de 2021 6.001 lei în creștere față de 2021 5.460 lei 175.448 lei 173.157 lei 0
2021 200.185 lei în creștere față de 2020 167.921 lei în creștere față de 2020 2.087 lei în scădere față de 2020 3.250 lei 170.248 lei 168.161 lei 0
2020 140.870 lei în creștere față de 2019 122.708 lei în creștere față de 2019 3.771 lei în creștere față de 2019 — 132.627 lei 122.948 lei —
2019 113.841 lei 90.986 lei 1.438 lei 0 lei 92.624 lei 91.186 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare