PENTOLA S & F S.R.L.

PENTOLA S & F S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 42258502, Nr. Reg. Com. J02/192/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 13 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, SAT GURBA COM. ŞICULA, GURBA, NR.386, cod poștal 317327. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PENTOLA S & F S.R.L.
CUI
42258502
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J02/192/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 februarie 2020
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, SAT GURBA COM. ŞICULA, GURBA, NR.386
Cod poștal
317327
Cod CAEN
4711
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, PENTOLA S & F S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.000.192 lei, un profit net de 90.594 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 2.699.199 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.148.396 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.227.216 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.000.192 lei2022 · Profit net: 147.773 lei2023 · Profit net: 188.757 lei2024 · Profit net: 83.671 lei2025 · Profit net: 90.594 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 2.699.199 lei20222023: 3.148.396 lei20232024: 3.227.216 lei3,2 mil.20242025: 3.000.192 lei3,0 mil.2025
Profit net lei
2022: 147.773 lei20222023: 188.757 lei189 mii20232024: 83.671 lei20242025: 90.594 lei91 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PENTOLA S & F S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.000.192 lei în scădere față de 2024 90.594 lei în creștere față de 2024 324.401 lei în scădere față de 2024 112.248 lei 311.761 lei 100.526 lei 3 în scădere față de 2024
2024 3.227.216 lei în creștere față de 2023 83.671 lei în scădere față de 2023 382.697 lei în creștere față de 2023 125.056 lei 377.574 lei 119.933 lei 4 în scădere față de 2023
2023 3.148.396 lei în creștere față de 2022 188.757 lei în creștere față de 2022 160.879 lei în creștere față de 2022 8.618 lei 491.242 lei 338.981 lei 5 în creștere față de 2022
2022 2.699.199 lei 147.773 lei 134.720 lei 1.565 lei 322.293 lei 189.138 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare