PERDESTYLE SRL

Inactivă fiscal din 11 martie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

PERDESTYLE SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 37935220, Nr. Reg. Com. J12/4714/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4751 - Comert cu amanuntul al textilelor, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 12 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ILEANA COSÂNZEANA, NR.2, cod poștal 400230. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 11 martie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PERDESTYLE SRL
CUI
37935220
Stare
Inactivă fiscal din 11 martie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J12/4714/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 iulie 2017
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ILEANA COSÂNZEANA, NR.2
Cod poștal
400230
Cod CAEN
4751
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al textilelor, in magazine specializate

Situații financiare

În 2021, PERDESTYLE SRL a raportat o cifră de afaceri de 297.626 lei, un profit net de 152.843 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii201720182019202020212017 · Cifra de afaceri: 218.109 lei2018 · Cifra de afaceri: 210 lei2019 · Cifra de afaceri: 296.425 lei2020 · Cifra de afaceri: 294.231 lei2021 · Cifra de afaceri: 297.626 lei2017 · Profit net: 100.448 lei2018 · Profit net: 77 lei2019 · Profit net: 105.034 lei2020 · Profit net: 30.158 lei2021 · Profit net: 152.843 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 218.109 lei20172018: 210 lei20182019: 296.425 lei20192020: 294.231 lei20202021: 297.626 lei298 mii2021
Profit net lei
2017: 100.448 lei20172018: 77 lei20182019: 105.034 lei20192020: 30.158 lei20202021: 152.843 lei153 mii2021
Indicatori financiari pe ani pentru PERDESTYLE SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2021 297.626 lei în creștere față de 2020 152.843 lei în creștere față de 2020 114.473 lei în scădere față de 2020 — 503.243 lei 388.770 lei 1
2020 294.231 lei în scădere față de 2019 30.158 lei în scădere față de 2019 154.191 lei în scădere față de 2019 — 390.118 lei 235.927 lei 1
2019 296.425 lei în creștere față de 2018 105.034 lei în creștere față de 2018 175.909 lei în creștere față de 2018 — 381.668 lei 205.759 lei 1
2018 210 lei în scădere față de 2017 77 lei în scădere față de 2017 412 lei în scădere față de 2017 0 lei 101.137 lei 100.725 lei —
2017 218.109 lei 100.448 lei 1.090 lei 133 lei 101.605 lei 100.648 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare