PERFECT BATIMENT GABY S.R.L.

PERFECT BATIMENT GABY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dâmboviţa, România. Date de identificare: CUI 44603070, Nr. Reg. Com. J15/1144/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 16 iulie 2021. Sediul social este situat la: JUD. DÂMBOVIŢA, ORŞ. PUCIOASA, STR. RÎNDUNELELOR, BL.D5, SC.A, ET.3, AP.16, cod poștal 135400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PERFECT BATIMENT GABY S.R.L.
CUI
44603070
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J15/1144/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 iulie 2021
Județ
Dâmbovița
Sediul social
JUD. DÂMBOVIŢA, ORŞ. PUCIOASA, STR. RÎNDUNELELOR, BL.D5, SC.A, ET.3, AP.16
Cod poștal
135400
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, PERFECT BATIMENT GABY S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 228.624 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.010.831 lei2021 · Profit net: 69.284 lei2022 · Profit net: 445.569 lei2023 · Profit net: −191 lei2024 · Profit net: 0 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 228.624 lei20212022: 1.010.831 lei1,0 mil.2022
Profit net lei
2021: 69.284 lei20212022: 445.569 lei446 mii20222023: −191 lei−19120232024: 0 lei20242025: 0 lei02025
Indicatori financiari pe ani pentru PERFECT BATIMENT GABY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei 21.887 lei în scădere față de 2024 — 37.750 lei 15.863 lei —
2024 — 0 lei în creștere față de 2023 21.888 lei — 37.750 lei 15.862 lei —
2023 — −191 lei în scădere față de 2022 21.888 lei în scădere față de 2022 — 37.750 lei 15.862 lei 0 în scădere față de 2022
2022 1.010.831 lei în creștere față de 2021 445.569 lei în creștere față de 2021 32.167 lei în scădere față de 2021 — 478.220 lei 446.053 lei 2
2021 228.624 lei 69.284 lei 48.878 lei 0 lei 118.362 lei 69.484 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare