PERFECT EYEBROWS CLINIC S.R.L.

PERFECT EYEBROWS CLINIC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 44011109, Nr. Reg. Com. J2021005715401. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9621 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 30 martie 2021. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR TEHERAN, NR.4, cod poștal 011932. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PERFECT EYEBROWS CLINIC S.R.L.
CUI
44011109
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021005715401
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 martie 2021
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR TEHERAN, NR.4
Cod poștal
011932
Cod CAEN
9621
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2025, PERFECT EYEBROWS CLINIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 265.741 lei, o pierdere netă de 13.809 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 75.955 lei2022 · Cifra de afaceri: 258.975 lei2023 · Cifra de afaceri: 154.617 lei2024 · Cifra de afaceri: 365.982 lei2025 · Cifra de afaceri: 265.741 lei2021 · Profit net: −22.079 lei2022 · Profit net: 3.462 lei2023 · Profit net: −312.114 lei2024 · Profit net: 50.106 lei2025 · Profit net: −13.809 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 75.955 lei20212022: 258.975 lei20222023: 154.617 lei20232024: 365.982 lei366 mii20242025: 265.741 lei266 mii2025
Profit net lei
2021: −22.079 lei20212022: 3.462 lei20222023: −312.114 lei−312 mii20232024: 50.106 lei50 mii20242025: −13.809 lei−14 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PERFECT EYEBROWS CLINIC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 265.741 lei în scădere față de 2024 −13.809 lei în scădere față de 2024 321.964 lei în scădere față de 2024 20.150 lei 8.174 lei −293.640 lei 2
2024 365.982 lei în creștere față de 2023 50.106 lei în creștere față de 2023 348.344 lei în scădere față de 2023 10.097 lei 58.416 lei −279.831 lei 2
2023 154.617 lei în scădere față de 2022 −312.114 lei în scădere față de 2022 403.966 lei în creștere față de 2022 36.674 lei 35.523 lei −330.531 lei 2 în scădere față de 2022
2022 258.975 lei în creștere față de 2021 3.462 lei în creștere față de 2021 296.814 lei în creștere față de 2021 255.430 lei 22.967 lei −18.417 lei 5 în scădere față de 2021
2021 75.955 lei −22.079 lei 29.282 lei — 7.403 lei −21.879 lei 6

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare