PERFECT FIT GYM S.R.L.

PERFECT FIT GYM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 44528270, Nr. Reg. Com. J26/1080/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9313 - Activitati ale centrelor de fitness. Societatea a fost înființată la data de 1 iulie 2021. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, BLD. LIBERTĂŢII, BL.2, SC.4, AP.11, cod poștal 545300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PERFECT FIT GYM S.R.L.
CUI
44528270
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/1080/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 iulie 2021
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, BLD. LIBERTĂŢII, BL.2, SC.4, AP.11
Cod poștal
545300
Cod CAEN
9313
Domeniu de activitate
Activitati ale centrelor de fitness

Situații financiare

În 2025, PERFECT FIT GYM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 170.161 lei, o pierdere netă de 2.719 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 16.292 lei2023 · Cifra de afaceri: 8.085 lei2024 · Cifra de afaceri: 114.087 lei2025 · Cifra de afaceri: 170.161 lei2021 · Profit net: −2.814 lei2022 · Profit net: −1.466 lei2023 · Profit net: 1.164 lei2024 · Profit net: 18.968 lei2025 · Profit net: −2.719 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 16.292 lei20212023: 8.085 lei20232024: 114.087 lei20242025: 170.161 lei170 mii2025
Profit net lei
2021: −2.814 lei−3 mii20212022: −1.466 lei20222023: 1.164 lei20232024: 18.968 lei19 mii20242025: −2.719 lei−3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PERFECT FIT GYM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 170.161 lei în creștere față de 2024 −2.719 lei în scădere față de 2024 16.741 lei în creștere față de 2024 — 30.075 lei 13.334 lei 2
2024 114.087 lei în creștere față de 2023 18.968 lei în creștere față de 2023 10.889 lei în scădere față de 2023 — 26.941 lei 16.052 lei 2 în creștere față de 2023
2023 8.085 lei 1.164 lei în creștere față de 2022 11.064 lei în creștere față de 2022 — 8.148 lei −2.916 lei 1
2022 — −1.466 lei în creștere față de 2021 4.100 lei în creștere față de 2021 — 20 lei −4.080 lei —
2021 16.292 lei −2.814 lei 2.646 lei — 32 lei −2.614 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare