PERFECT SECURITY ALARM S.R.L.

PERFECT SECURITY ALARM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 41862526, Nr. Reg. Com. J04/1805/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8020 - Activitati de servicii privind sistemele de securizare. Societatea a fost înființată la data de 6 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. PRELUNGIREA BRADULUI, NR.100, BL.100, SC.B, ET.3, AP.15. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PERFECT SECURITY ALARM S.R.L.
CUI
41862526
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J04/1805/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 noiembrie 2019
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. PRELUNGIREA BRADULUI, NR.100, BL.100, SC.B, ET.3, AP.15
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8020
Domeniu de activitate
Activitati de servicii privind sistemele de securizare

Situații financiare

În 2025, PERFECT SECURITY ALARM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 407.869 lei, un profit net de 3.084 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 3.260 lei2020 · Cifra de afaceri: 49.448 lei2021 · Cifra de afaceri: 44.216 lei2022 · Cifra de afaceri: 96.947 lei2023 · Cifra de afaceri: 76.837 lei2024 · Cifra de afaceri: 275.784 lei2025 · Cifra de afaceri: 407.869 lei2019 · Profit net: −893 lei2020 · Profit net: 8.750 lei2021 · Profit net: −923 lei2022 · Profit net: 11.438 lei2023 · Profit net: 18.126 lei2024 · Profit net: 20.284 lei2025 · Profit net: 3.084 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 3.260 lei20192020: 49.448 lei20202021: 44.216 lei20212022: 96.947 lei20222023: 76.837 lei20232024: 275.784 lei20242025: 407.869 lei408 mii2025
Profit net lei
2019: −893 lei20192020: 8.750 lei20202021: −923 lei−92320212022: 11.438 lei20222023: 18.126 lei20232024: 20.284 lei20 mii20242025: 3.084 lei3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PERFECT SECURITY ALARM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 407.869 lei în creștere față de 2024 3.084 lei în scădere față de 2024 129.179 lei în scădere față de 2024 38.486 lei 150.136 lei 59.443 lei 1
2024 275.784 lei în creștere față de 2023 20.284 lei în creștere față de 2023 187.741 lei în creștere față de 2023 54.118 lei 189.943 lei 56.359 lei —
2023 76.837 lei în scădere față de 2022 18.126 lei în creștere față de 2022 67.983 lei în creștere față de 2022 12.533 lei 92.149 lei 36.699 lei —
2022 96.947 lei în creștere față de 2021 11.438 lei în creștere față de 2021 65.173 lei în scădere față de 2021 −1 lei 83.747 lei 18.573 lei —
2021 44.216 lei în scădere față de 2020 −923 lei în scădere față de 2020 85.767 lei în creștere față de 2020 3.233 lei 89.669 lei 7.135 lei —
2020 49.448 lei în creștere față de 2019 8.750 lei în creștere față de 2019 44.663 lei în creștere față de 2019 2.946 lei 49.774 lei 8.057 lei —
2019 3.260 lei −893 lei 5.198 lei — 4.505 lei −693 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare