PERFORMANCE COACHING & TRAINING S.R.L.

PERFORMANCE COACHING & TRAINING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 43061087, Nr. Reg. Com. J30/1020/2023. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8559 - Alte forme de invatamant n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 17 septembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. DRAGOŞ VODĂ, NR.10, cod poștal 440020. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PERFORMANCE COACHING & TRAINING S.R.L.
CUI
43061087
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J30/1020/2023
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 septembrie 2020
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. DRAGOŞ VODĂ, NR.10
Cod poștal
440020
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8559
Domeniu de activitate
Alte forme de invatamant n.c.a.

Situații financiare

În 2025, PERFORMANCE COACHING & TRAINING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 313.177 lei, un profit net de 119.071 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 91.423 lei2021 · Cifra de afaceri: 260.017 lei2022 · Cifra de afaceri: 157.611 lei2023 · Cifra de afaceri: 249.637 lei2024 · Cifra de afaceri: 238.309 lei2025 · Cifra de afaceri: 313.177 lei2020 · Profit net: 54.152 lei2021 · Profit net: 127.789 lei2022 · Profit net: 20.514 lei2023 · Profit net: 102.330 lei2024 · Profit net: 86.289 lei2025 · Profit net: 119.071 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 91.423 lei20202021: 260.017 lei20212022: 157.611 lei20222023: 249.637 lei20232024: 238.309 lei20242025: 313.177 lei313 mii2025
Profit net lei
2020: 54.152 lei20202021: 127.789 lei128 mii20212022: 20.514 lei20222023: 102.330 lei20232024: 86.289 lei20242025: 119.071 lei119 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PERFORMANCE COACHING & TRAINING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 313.177 lei în creștere față de 2024 119.071 lei în creștere față de 2024 135.256 lei în creștere față de 2024 52.081 lei 202.486 lei 119.311 lei 1
2024 238.309 lei în scădere față de 2023 86.289 lei în scădere față de 2023 3.948 lei în scădere față de 2023 3.053 lei 125.604 lei 124.709 lei 1
2023 249.637 lei în creștere față de 2022 102.330 lei în creștere față de 2022 5.282 lei în scădere față de 2022 4.977 lei 102.744 lei 103.620 lei 1
2022 157.611 lei în scădere față de 2021 20.514 lei în scădere față de 2021 8.675 lei în scădere față de 2021 28.966 lei 49.522 lei 69.813 lei 1
2021 260.017 lei în creștere față de 2020 127.789 lei în creștere față de 2020 13.025 lei în creștere față de 2020 3.244 lei 136.674 lei 128.456 lei —
2020 91.423 lei 54.152 lei 4.530 lei 314 lei 58.568 lei 54.352 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare