PERFORMANCE SYSTEM SERVICE S.R.L.

PERFORMANCE SYSTEM SERVICE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40089032, Nr. Reg. Com. J2024001409129. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4222 - Lucrari de constructii a proiectelor utilitare pentru electricitate si telecomunicatii. Societatea a fost înființată la data de 1 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT SUCEAGU COM. BACIU, SUCEAGU, NR.348C, cod poștal 407062. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PERFORMANCE SYSTEM SERVICE S.R.L.
CUI
40089032
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2024001409129
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 noiembrie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT SUCEAGU COM. BACIU, SUCEAGU, NR.348C
Cod poștal
407062
Cod CAEN
4222
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a proiectelor utilitare pentru electricitate si telecomunicatii

Situații financiare

În 2025, PERFORMANCE SYSTEM SERVICE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 60.543 lei, un profit net de 31.109 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 1.900 lei2021 · Cifra de afaceri: 60.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 0 lei2023 · Cifra de afaceri: 103.085 lei2024 · Cifra de afaceri: 315.809 lei2025 · Cifra de afaceri: 60.543 lei2020 · Profit net: −16.599 lei2021 · Profit net: −101.278 lei2022 · Profit net: −173.520 lei2023 · Profit net: −103.204 lei2024 · Profit net: 227.517 lei2025 · Profit net: 31.109 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 1.900 lei20202021: 60.000 lei20212022: 0 lei20222023: 103.085 lei20232024: 315.809 lei316 mii20242025: 60.543 lei61 mii2025
Profit net lei
2020: −16.599 lei20202021: −101.278 lei20212022: −173.520 lei−174 mii20222023: −103.204 lei20232024: 227.517 lei228 mii20242025: 31.109 lei31 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PERFORMANCE SYSTEM SERVICE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 60.543 lei în scădere față de 2024 31.109 lei în scădere față de 2024 70.499 lei în scădere față de 2024 48.938 lei 29.680 lei 8.119 lei —
2024 315.809 lei în creștere față de 2023 227.517 lei în creștere față de 2023 91.576 lei în scădere față de 2023 66.778 lei 1.808 lei −22.990 lei 1 în scădere față de 2023
2023 103.085 lei în creștere față de 2022 −103.204 lei în creștere față de 2022 430.711 lei în scădere față de 2022 91.584 lei 88.620 lei −250.507 lei 4
2022 0 lei în scădere față de 2021 −173.520 lei în scădere față de 2021 516.850 lei în creștere față de 2021 116.388 lei 62.076 lei −338.386 lei 4
2021 60.000 lei în creștere față de 2020 −101.278 lei în scădere față de 2020 364.694 lei în creștere față de 2020 153.594 lei 62.076 lei −149.024 lei 4
2020 1.900 lei −16.599 lei 215.818 lei 165.996 lei 2.076 lei −47.746 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare