PERLA INVEST SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 23436069, Nr. Reg. Com. J40/6252/2010. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6810 - Cumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare proprii. Societatea a fost înființată la data de 5 martie 2008. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. TACHE IONESCU, NR.8A, ET.5, AP.16. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 2 februarie 2017. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- PERLA INVEST SRL
- CUI
- 23436069
- Stare
- Inactivă fiscal din 2 februarie 2017
- Nr. Registrul Comerțului
- J40/6252/2010
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 5 martie 2008
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. TACHE IONESCU, NR.8A, ET.5, AP.16
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 6810
- Domeniu de activitate
- Cumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare proprii
Situații financiare
În 2025, PERLA INVEST SRL a raportat un profit net de 0 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | 0 lei în scădere față de 2024 | — | — | 0 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei în creștere față de 2023 | 1.335.961 lei | 1.273.093 lei | 37.582 lei | −25.286 lei | — |
| 2023 | — | −780 lei | 1.335.961 lei | 1.273.093 lei | 37.582 lei | −25.286 lei | — |
| 2022 | — | −780 lei | 1.335.961 lei | 1.273.093 lei | 37.582 lei | −25.286 lei | — |
| 2021 | — | −780 lei în scădere față de 2020 | 1.335.961 lei | 1.273.093 lei | 37.582 lei | −25.286 lei | — |
| 2020 | — | −770 lei în scădere față de 2019 | 1.335.961 lei | 1.273.093 lei | 38.362 lei | −24.506 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei în creștere față de 2018 | 1.335.961 lei | 1.273.093 lei | 39.132 lei | −23.736 lei | — |
| 2018 | — | −6.868 lei în scădere față de 2017 | 1.335.961 lei | 1.273.093 lei | 39.132 lei | −23.736 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei | 1.335.961 lei | 1.273.093 lei | 46.000 lei | −16.868 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 1.335.961 lei | 1.273.093 lei | 46.000 lei | −16.868 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
