PERŞA TAXI S.R.L.

PERŞA TAXI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 43259760, Nr. Reg. Com. J2020003538120. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4933 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor). Societatea a fost înființată la data de 29 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. FABRICII DE CĂRĂMIDA, NR.11, cod poștal 400232. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PERŞA TAXI S.R.L.
CUI
43259760
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020003538120
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 octombrie 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. FABRICII DE CĂRĂMIDA, NR.11
Cod poștal
400232
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4933
Domeniu de activitate
Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)

Situații financiare

În 2025, PERŞA TAXI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 17.667 lei, o pierdere netă de 25.017 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−60 mii−40 mii−20 mii020 mii40 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 6.811 lei2022 · Cifra de afaceri: 22.651 lei2023 · Cifra de afaceri: 10.085 lei2024 · Cifra de afaceri: 36.449 lei2025 · Cifra de afaceri: 17.667 lei2020 · Profit net: −833 lei2021 · Profit net: −8.614 lei2022 · Profit net: 2.244 lei2023 · Profit net: −45.861 lei2024 · Profit net: −14.009 lei2025 · Profit net: −25.017 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 6.811 lei20212022: 22.651 lei20222023: 10.085 lei20232024: 36.449 lei36 mii20242025: 17.667 lei18 mii2025
Profit net lei
2020: −833 lei20202021: −8.614 lei20212022: 2.244 lei2 mii20222023: −45.861 lei−46 mii20232024: −14.009 lei20242025: −25.017 lei−25 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PERŞA TAXI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 17.667 lei în scădere față de 2024 −25.017 lei în scădere față de 2024 182.998 lei în creștere față de 2024 90.325 lei 782 lei −91.891 lei 1
2024 36.449 lei în creștere față de 2023 −14.009 lei în creștere față de 2023 103.004 lei în creștere față de 2023 33.000 lei 3.131 lei −66.873 lei 1
2023 10.085 lei în scădere față de 2022 −45.861 lei în scădere față de 2022 99.592 lei în creștere față de 2022 45.000 lei 1.728 lei −52.864 lei 1
2022 22.651 lei în creștere față de 2021 2.244 lei în creștere față de 2021 7.407 lei în scădere față de 2021 — 404 lei −7.003 lei 1
2021 6.811 lei −8.614 lei în scădere față de 2020 10.176 lei în creștere față de 2020 — 929 lei −9.247 lei 1
2020 — −833 lei 1.489 lei — 856 lei −633 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare