PEST-CONTROL FACILITY MANAGEMENT S.R.L.

PEST-CONTROL FACILITY MANAGEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 43227474, Nr. Reg. Com. J2020014021400. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8123 - Activitati specializate de curatenie a cladirilor, mijloacelor de transport, masini si utilaje industriale. Societatea a fost înființată la data de 22 octombrie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALE FRT. CONSTANTIN TUDOR, NR.4, BL.41, SC.1, ET.3, AP.16, cod poștal 030382. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PEST-CONTROL FACILITY MANAGEMENT S.R.L.
CUI
43227474
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020014021400
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 octombrie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALE FRT. CONSTANTIN TUDOR, NR.4, BL.41, SC.1, ET.3, AP.16
Cod poștal
030382
Cod CAEN
8123
Domeniu de activitate
Activitati specializate de curatenie a cladirilor, mijloacelor de transport, masini si utilaje industriale

Situații financiare

În 2025, PEST-CONTROL FACILITY MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 317.990 lei, un profit net de 27.343 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 0 lei2021 · Cifra de afaceri: 60.365 lei2022 · Cifra de afaceri: 198.153 lei2023 · Cifra de afaceri: 275.706 lei2024 · Cifra de afaceri: 246.261 lei2025 · Cifra de afaceri: 317.990 lei2020 · Profit net: 0 lei2021 · Profit net: 27.275 lei2022 · Profit net: 48.946 lei2023 · Profit net: 48.490 lei2024 · Profit net: 95.631 lei2025 · Profit net: 27.343 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 0 lei20202021: 60.365 lei20212022: 198.153 lei20222023: 275.706 lei20232024: 246.261 lei20242025: 317.990 lei318 mii2025
Profit net lei
2020: 0 lei20202021: 27.275 lei20212022: 48.946 lei20222023: 48.490 lei20232024: 95.631 lei96 mii20242025: 27.343 lei27 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PEST-CONTROL FACILITY MANAGEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 317.990 lei în creștere față de 2024 27.343 lei în scădere față de 2024 68.583 lei în creștere față de 2024 — 191.757 lei 123.174 lei 4 în creștere față de 2024
2024 246.261 lei în scădere față de 2023 95.631 lei în creștere față de 2023 36.075 lei în creștere față de 2023 — 131.906 lei 95.831 lei 3 în creștere față de 2023
2023 275.706 lei în creștere față de 2022 48.490 lei în scădere față de 2022 827 lei în creștere față de 2022 0 lei 49.517 lei 48.690 lei 1
2022 198.153 lei în creștere față de 2021 48.946 lei în creștere față de 2021 350 lei în scădere față de 2021 1.797 lei 47.699 lei 49.146 lei 1 în scădere față de 2021
2021 60.365 lei în creștere față de 2020 27.275 lei în creștere față de 2020 355 lei în scădere față de 2020 1.797 lei 26.033 lei 27.475 lei 4
2020 0 lei 0 lei 2.000 lei 1.797 lei 403 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare