PHOENIX-ARHITECTURĂ ŞI ARTĂ S.R.L.

PHOENIX-ARHITECTURĂ ŞI ARTĂ S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 42062904, Nr. Reg. Com. J2019004816128. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7111 - Activitati de arhitectura. Societatea a fost înființată la data de 30 decembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. NĂVODARI, NR.11, ET.1, AP.5, cod poștal 400117. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PHOENIX-ARHITECTURĂ ŞI ARTĂ S.R.L.
CUI
42062904
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019004816128
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 decembrie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. NĂVODARI, NR.11, ET.1, AP.5
Cod poștal
400117
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7111
Domeniu de activitate
Activitati de arhitectura

Situații financiare

În 2025, PHOENIX-ARHITECTURĂ ŞI ARTĂ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 134.346 lei, un profit net de 43.232 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii2023202420252023 · Cifra de afaceri: 100.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 63.348 lei2025 · Cifra de afaceri: 134.346 lei2023 · Profit net: 61.885 lei2024 · Profit net: −50.489 lei2025 · Profit net: 43.232 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2023: 100.000 lei20232024: 63.348 lei20242025: 134.346 lei134 mii2025
Profit net lei
2023: 61.885 lei62 mii20232024: −50.489 lei−50 mii20242025: 43.232 lei43 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PHOENIX-ARHITECTURĂ ŞI ARTĂ S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 134.346 lei în creștere față de 2024 43.232 lei în creștere față de 2024 80.198 lei în creștere față de 2024 941 lei 134.541 lei 55.284 lei 1
2024 63.348 lei în scădere față de 2023 −50.489 lei în scădere față de 2023 7.094 lei în creștere față de 2023 941 lei 17.789 lei 11.636 lei 1
2023 100.000 lei 61.885 lei 4.935 lei 941 lei 275.403 lei 271.409 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare