PHONE FACTORY S.R.L.

Dizolvată din 23 martie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

PHONE FACTORY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 39087976, Nr. Reg. Com. J2018001101121. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 26 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR MĂRĂȘEȘTI, NR.28. Societatea este dizolvată din data de 23 martie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PHONE FACTORY S.R.L.
CUI
39087976
Stare
Dizolvată din 23 martie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J2018001101121
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 martie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR MĂRĂȘEȘTI, NR.28
Cod CAEN
4791
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2025, PHONE FACTORY S.R.L. a raportat o pierdere netă de 70.654 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 2.667.836 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.896.536 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.664.400 lei2020 · Profit net: 260.778 lei2021 · Profit net: 428.615 lei2022 · Profit net: −137.883 lei2023 · Profit net: −143.112 lei2024 · Profit net: −127.487 lei2025 · Profit net: −70.654 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 2.667.836 lei20202021: 3.896.536 lei3,9 mil.20212022: 1.664.400 lei1,7 mil.2022
Profit net lei
2020: 260.778 lei20202021: 428.615 lei429 mii20212022: −137.883 lei20222023: −143.112 lei−143 mii20232024: −127.487 lei20242025: −70.654 lei−71 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PHONE FACTORY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −70.654 lei în creștere față de 2024 −65.547 lei în creștere față de 2024 111.966 lei 24.618 lei 208.350 lei —
2024 — −127.487 lei în creștere față de 2023 −275.701 lei în scădere față de 2023 46.500 lei −47.511 lei 279.004 lei —
2023 — −143.112 lei în scădere față de 2022 −145.312 lei în scădere față de 2022 90.099 lei 168.510 lei 406.492 lei —
2022 1.664.400 lei în scădere față de 2021 −137.883 lei în scădere față de 2021 −102.289 lei în scădere față de 2021 153.699 lei 288.577 lei 549.605 lei 1 în scădere față de 2021
2021 3.896.536 lei în creștere față de 2020 428.615 lei în creștere față de 2020 358.977 lei în scădere față de 2020 223.065 lei 815.638 lei 687.488 lei 2 în creștere față de 2020
2020 2.667.836 lei 260.778 lei 425.799 lei 11.534 lei 675.243 lei 260.978 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare