PI2 MEDICAL PR SRL

Radiată din 24 februarie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

PI2 MEDICAL PR SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 37521547, Nr. Reg. Com. J23/2070/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7311 - Activitati ale agentiilor de publicitate. Societatea a fost înființată la data de 8 mai 2017. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, ŞOS. PIPERA-TUNARI, NR.34B, CAMERA 1, cod poștal 077190. Societatea este radiată din data de 24 februarie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PI2 MEDICAL PR SRL
CUI
37521547
Stare
Radiată din 24 februarie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J23/2070/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 mai 2017
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, ŞOS. PIPERA-TUNARI, NR.34B, CAMERA 1
Cod poștal
077190
Cod CAEN
7311
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de publicitate

Situații financiare

În 2023, PI2 MEDICAL PR SRL a raportat o cifră de afaceri de 298.162 lei, un profit net de 65.104 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20172018201920202021202220232017 · Cifra de afaceri: 160.855 lei2018 · Cifra de afaceri: 270.801 lei2019 · Cifra de afaceri: 297.462 lei2020 · Cifra de afaceri: 46.340 lei2021 · Cifra de afaceri: 182.013 lei2022 · Cifra de afaceri: 144.035 lei2023 · Cifra de afaceri: 298.162 lei2017 · Profit net: 139.513 lei2018 · Profit net: 188.384 lei2019 · Profit net: 195.266 lei2020 · Profit net: −15.042 lei2021 · Profit net: 60.733 lei2022 · Profit net: −38.251 lei2023 · Profit net: 65.104 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 160.855 lei20172018: 270.801 lei20182019: 297.462 lei20192020: 46.340 lei20202021: 182.013 lei20212022: 144.035 lei20222023: 298.162 lei298 mii2023
Profit net lei
2017: 139.513 lei20172018: 188.384 lei20182019: 195.266 lei195 mii20192020: −15.042 lei20202021: 60.733 lei20212022: −38.251 lei−38 mii20222023: 65.104 lei65 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru PI2 MEDICAL PR SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 298.162 lei în creștere față de 2022 65.104 lei în creștere față de 2022 40.726 lei în scădere față de 2022 — 230.777 lei 190.051 lei 1
2022 144.035 lei în scădere față de 2021 −38.251 lei în scădere față de 2021 59.626 lei în creștere față de 2021 — 184.573 lei 124.947 lei 1
2021 182.013 lei în creștere față de 2020 60.733 lei în creștere față de 2020 20.789 lei în creștere față de 2020 — 233.986 lei 213.197 lei 1
2020 46.340 lei în scădere față de 2019 −15.042 lei în scădere față de 2019 11.802 lei în creștere față de 2019 — 192.266 lei 180.464 lei 1
2019 297.462 lei în creștere față de 2018 195.266 lei în creștere față de 2018 9.488 lei în scădere față de 2018 — 204.994 lei 195.506 lei 1
2018 270.801 lei în creștere față de 2017 188.384 lei în creștere față de 2017 9.662 lei în creștere față de 2017 — 337.759 lei 328.097 lei 1
2017 160.855 lei 139.513 lei 5.194 lei 455 lei 144.452 lei 139.713 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.