PIA CONINSTAL VISION S.R.L.

Activitate suspendată din 7 august 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

PIA CONINSTAL VISION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39085258, Nr. Reg. Com. J40/4133/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 26 martie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR MĂRGEANULUI, NR.2, BL.M71, SC.1, ET.6, AP.26, cod poștal 051045. Societatea are activitatea suspendată din data de 7 august 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PIA CONINSTAL VISION S.R.L.
CUI
39085258
Stare
Activitate suspendată din 7 august 2025
Nr. Registrul Comerțului
J40/4133/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 martie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR MĂRGEANULUI, NR.2, BL.M71, SC.1, ET.6, AP.26
Cod poștal
051045
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2023, PIA CONINSTAL VISION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 352.080 lei, o pierdere netă de 137.479 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii201820192020202120232018 · Cifra de afaceri: 22.206 lei2019 · Cifra de afaceri: 154.191 lei2020 · Cifra de afaceri: 133.153 lei2021 · Cifra de afaceri: 37.151 lei2023 · Cifra de afaceri: 352.080 lei2018 · Profit net: 4.510 lei2019 · Profit net: 32.216 lei2020 · Profit net: −55.716 lei2021 · Profit net: −45.524 lei2023 · Profit net: −137.479 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 22.206 lei20182019: 154.191 lei20192020: 133.153 lei20202021: 37.151 lei20212023: 352.080 lei352 mii2023
Profit net lei
2018: 4.510 lei20182019: 32.216 lei32 mii20192020: −55.716 lei20202021: −45.524 lei20212023: −137.479 lei−137 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru PIA CONINSTAL VISION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 352.080 lei în creștere față de 2021 −137.479 lei în scădere față de 2021 235.481 lei în creștere față de 2021 — 132.913 lei −119.021 lei 4 în creștere față de 2021
2021 37.151 lei în scădere față de 2020 −45.524 lei în creștere față de 2020 65.173 lei în creștere față de 2020 — 859 lei −64.314 lei 2 în scădere față de 2020
2020 133.153 lei în scădere față de 2019 −55.716 lei în scădere față de 2019 19.285 lei în creștere față de 2019 — 495 lei −18.790 lei 3 în creștere față de 2019
2019 154.191 lei în creștere față de 2018 32.216 lei în creștere față de 2018 6.710 lei în creștere față de 2018 — 43.636 lei 36.926 lei 2 în creștere față de 2018
2018 22.206 lei 4.510 lei 2.135 lei — 6.845 lei 4.710 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare