PIER MANUEL DUE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 22795811, Nr. Reg. Com. J03/2315/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4642 - Comert cu ridicata al imbracamintei si incaltamintei. Societatea a fost înființată la data de 22 noiembrie 2007. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, COM. BUGHEA DE SUS, NR.124, cod poștal 117027. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- PIER MANUEL DUE S.R.L.
- CUI
- 22795811
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J03/2315/2007
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 22 noiembrie 2007
- Județ
- Argeș
- Sediul social
- JUD. ARGEŞ, COM. BUGHEA DE SUS, NR.124
- Cod poștal
- 117027
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4642
- Domeniu de activitate
- Comert cu ridicata al imbracamintei si incaltamintei
Situații financiare
În 2025, PIER MANUEL DUE S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei în creștere față de 2024 | 182.119 lei | — | 44.627 lei | −137.492 lei | — |
| 2024 | — | −130.680 lei în scădere față de 2023 | 182.119 lei în scădere față de 2023 | — | 44.627 lei | −137.492 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei | 194.081 lei | — | 187.269 lei | −6.812 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei în creștere față de 2021 | 194.081 lei în creștere față de 2021 | — | 187.269 lei | −6.812 lei | — |
| 2021 | — | −484 lei în creștere față de 2019 | 187.081 lei în creștere față de 2019 | — | 180.269 lei | −6.812 lei | — |
| 2019 | — | −1.641 lei în scădere față de 2018 | 181.045 lei în scădere față de 2018 | — | 175.299 lei | −5.746 lei | — |
| 2018 | — | −764 lei în scădere față de 2017 | 181.069 lei în creștere față de 2017 | — | 176.964 lei | −4.105 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei | 178.960 lei în scădere față de 2016 | — | 175.619 lei | −3.341 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 375.220 lei | 27.411 lei | 344.468 lei | −3.341 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
