PINGERS IT SERVICES S.R.L.

PINGERS IT SERVICES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 44272520, Nr. Reg. Com. J2021001627229. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6220 - Cultivarea plantelor pentru inmultire. Societatea a fost înființată la data de 14 mai 2021. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. CIURCHI, NR.82, BL.D6, SC.A, ET.6, AP.25, cod poștal 700313. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PINGERS IT SERVICES S.R.L.
CUI
44272520
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021001627229
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 mai 2021
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. CIURCHI, NR.82, BL.D6, SC.A, ET.6, AP.25
Cod poștal
700313
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6220
Domeniu de activitate
Cultivarea plantelor pentru inmultire

Situații financiare

În 2025, PINGERS IT SERVICES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 56.792 lei, un profit net de 602 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 29.595 lei2022 · Cifra de afaceri: 55.532 lei2023 · Cifra de afaceri: 68.130 lei2024 · Cifra de afaceri: 157.628 lei2025 · Cifra de afaceri: 56.792 lei2021 · Profit net: 28.297 lei2022 · Profit net: 39.296 lei2023 · Profit net: 1.535 lei2024 · Profit net: 1.109 lei2025 · Profit net: 602 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 29.595 lei20212022: 55.532 lei20222023: 68.130 lei20232024: 157.628 lei158 mii20242025: 56.792 lei57 mii2025
Profit net lei
2021: 28.297 lei20212022: 39.296 lei39 mii20222023: 1.535 lei20232024: 1.109 lei20242025: 602 lei6022025
Indicatori financiari pe ani pentru PINGERS IT SERVICES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 56.792 lei în scădere față de 2024 602 lei în scădere față de 2024 37.549 lei în scădere față de 2024 70.280 lei 10.032 lei 43.039 lei —
2024 157.628 lei în creștere față de 2023 1.109 lei în scădere față de 2023 57.974 lei în scădere față de 2023 89.343 lei 8.734 lei 42.437 lei 1
2023 68.130 lei în creștere față de 2022 1.535 lei în scădere față de 2022 100.752 lei în creștere față de 2022 118.320 lei 23.760 lei 41.328 lei —
2022 55.532 lei în creștere față de 2021 39.296 lei în creștere față de 2021 282 lei în creștere față de 2021 1.675 lei 38.400 lei 39.793 lei —
2021 29.595 lei 28.297 lei 279 lei — 28.776 lei 28.497 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare