PIRO IANIS TEHNICE SRL

PIRO IANIS TEHNICE SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 36840670, Nr. Reg. Com. J2016002160293. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5612 - Activitati ale caminelor de batrani si ale caminelor pentru persoane aflate in incapacitate de a se ingriji singure. Societatea a fost înființată la data de 15 decembrie 2016. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.26, BL.C3, SC.C3, ET.8, AP.36. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PIRO IANIS TEHNICE SRL
CUI
36840670
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2016002160293
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 decembrie 2016
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.26, BL.C3, SC.C3, ET.8, AP.36
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5612
Domeniu de activitate
Activitati ale caminelor de batrani si ale caminelor pentru persoane aflate in incapacitate de a se ingriji singure

Situații financiare

În 2024, PIRO IANIS TEHNICE SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.127 lei, o pierdere netă de 1.027 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii201720182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 19.625 lei2019 · Cifra de afaceri: 29.180 lei2020 · Cifra de afaceri: 22.780 lei2021 · Cifra de afaceri: 6.865 lei2022 · Cifra de afaceri: 4.814 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.262 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.127 lei2017 · Profit net: −728 lei2018 · Profit net: −3.830 lei2019 · Profit net: 6.665 lei2020 · Profit net: 6.352 lei2021 · Profit net: 2.542 lei2022 · Profit net: 1.429 lei2023 · Profit net: −2.445 lei2024 · Profit net: −1.027 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 19.625 lei20182019: 29.180 lei29 mii20192020: 22.780 lei20202021: 6.865 lei20212022: 4.814 lei20222023: 2.262 lei20232024: 3.127 lei3 mii2024
Profit net lei
2017: −728 lei'172018: −3.830 lei−4 mii'182019: 6.665 lei7 mii'192020: 6.352 lei'202021: 2.542 lei'212022: 1.429 lei'222023: −2.445 lei'232024: −1.027 lei−1 mii'24
Indicatori financiari pe ani pentru PIRO IANIS TEHNICE SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 3.127 lei în creștere față de 2023 −1.027 lei în creștere față de 2023 8.457 lei în creștere față de 2023 — 17.645 lei 9.188 lei —
2023 2.262 lei în scădere față de 2022 −2.445 lei în scădere față de 2022 5.500 lei în creștere față de 2022 — 15.715 lei 10.215 lei 1
2022 4.814 lei în scădere față de 2021 1.429 lei în scădere față de 2021 3.014 lei în creștere față de 2021 — 15.674 lei 12.660 lei —
2021 6.865 lei în scădere față de 2020 2.542 lei în scădere față de 2020 71 lei în scădere față de 2020 — 11.302 lei 11.231 lei —
2020 22.780 lei în scădere față de 2019 6.352 lei în scădere față de 2019 1.387 lei în scădere față de 2019 — 10.076 lei 8.689 lei —
2019 29.180 lei în creștere față de 2018 6.665 lei în creștere față de 2018 6.154 lei în scădere față de 2018 — 8.491 lei 2.337 lei —
2018 19.625 lei −3.830 lei în scădere față de 2017 40.008 lei în creștere față de 2017 — 35.600 lei −4.408 lei —
2017 — −728 lei 1.100 lei — 522 lei −578 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.