PITTURE DI BAMBU S.R.L.

Radiată din 11 august 2022. Această firmă nu mai este în funcțiune.

PITTURE DI BAMBU S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 39004490, Nr. Reg. Com. J17/350/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 12 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, SAT MALU ALB COM. DRĂGĂNEŞTI, MALU ALB, NR.224, cod poștal 807111. Societatea este radiată din data de 11 august 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PITTURE DI BAMBU S.R.L.
CUI
39004490
Stare
Radiată din 11 august 2022
Nr. Registrul Comerțului
J17/350/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 martie 2018
Județ
Galați
Sediul social
JUD. GALAŢI, SAT MALU ALB COM. DRĂGĂNEŞTI, MALU ALB, NR.224
Cod poștal
807111
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2021, PITTURE DI BAMBU S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 17.548 lei, un profit net de 12.175 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii20182019202020212018 · Cifra de afaceri: 105.286 lei2019 · Cifra de afaceri: 105.230 lei2020 · Cifra de afaceri: 165.851 lei2021 · Cifra de afaceri: 17.548 lei2018 · Profit net: 89.990 lei2019 · Profit net: 67.608 lei2020 · Profit net: 134.791 lei2021 · Profit net: 12.175 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 105.286 lei20182019: 105.230 lei20192020: 165.851 lei166 mii20202021: 17.548 lei18 mii2021
Profit net lei
2018: 89.990 lei20182019: 67.608 lei20192020: 134.791 lei135 mii20202021: 12.175 lei12 mii2021
Indicatori financiari pe ani pentru PITTURE DI BAMBU S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2021 17.548 lei în scădere față de 2020 12.175 lei în scădere față de 2020 7.602 lei în scădere față de 2020 22 lei 312.344 lei 304.764 lei —
2020 165.851 lei în creștere față de 2019 134.791 lei în creștere față de 2019 9.865 lei în scădere față de 2019 6 lei 302.448 lei 292.589 lei —
2019 105.230 lei în scădere față de 2018 67.608 lei în scădere față de 2018 9.887 lei în creștere față de 2018 6 lei 167.679 lei 157.798 lei —
2018 105.286 lei 89.990 lei 4.183 lei — 94.373 lei 90.190 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare