PIZZA DAR & DAV S.R.L.

Radiată din 21 noiembrie 2023. Această firmă nu mai este în funcțiune.

PIZZA DAR & DAV S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39541753, Nr. Reg. Com. J40/9097/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 26 iunie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. GABRIEL CIORAN, NR.2, PARTER, SC.1, AP.1, cod poștal 060236. Societatea este radiată din data de 21 noiembrie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PIZZA DAR & DAV S.R.L.
CUI
39541753
Stare
Radiată din 21 noiembrie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J40/9097/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 iunie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. GABRIEL CIORAN, NR.2, PARTER, SC.1, AP.1
Cod poștal
060236
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2022, PIZZA DAR & DAV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 184.381 lei, o pierdere netă de 23.751 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 112.720 lei2019 · Cifra de afaceri: 801.136 lei2020 · Cifra de afaceri: 384.207 lei2021 · Cifra de afaceri: 491.377 lei2022 · Cifra de afaceri: 184.381 lei2018 · Profit net: −18.095 lei2019 · Profit net: −9.617 lei2020 · Profit net: −1.369 lei2021 · Profit net: −28.549 lei2022 · Profit net: −23.751 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 112.720 lei20182019: 801.136 lei801 mii20192020: 384.207 lei20202021: 491.377 lei20212022: 184.381 lei184 mii2022
Profit net lei
2018: −18.095 lei20182019: −9.617 lei20192020: −1.369 lei20202021: −28.549 lei−29 mii20212022: −23.751 lei−24 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru PIZZA DAR & DAV S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 184.381 lei în scădere față de 2021 −23.751 lei în creștere față de 2021 105.254 lei în scădere față de 2021 — 60.891 lei −44.363 lei 2
2021 491.377 lei în creștere față de 2020 −28.549 lei în scădere față de 2020 108.634 lei în creștere față de 2020 5.000 lei 54.473 lei −49.161 lei 2
2020 384.207 lei în scădere față de 2019 −1.369 lei în creștere față de 2019 57.024 lei în scădere față de 2019 5.000 lei 28.856 lei −23.168 lei —
2019 801.136 lei în creștere față de 2018 −9.617 lei în creștere față de 2018 76.654 lei în creștere față de 2018 5.000 lei 40.238 lei −31.416 lei 4 în scădere față de 2018
2018 112.720 lei −18.095 lei 52.893 lei 5.000 lei 29.998 lei −17.895 lei 8

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare