PLANNING DE LA A LA ZEN S.R.L.

PLANNING DE LA A LA ZEN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41984752, Nr. Reg. Com. J12/4622/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8230 - Activitati de organizare a expozitiilor, targurilor si congreselor. Societatea a fost înființată la data de 4 decembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MARIN PREDA, NR.24, ET.1, AP.6. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PLANNING DE LA A LA ZEN S.R.L.
CUI
41984752
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/4622/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 decembrie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MARIN PREDA, NR.24, ET.1, AP.6
Cod CAEN
8230
Domeniu de activitate
Activitati de organizare a expozitiilor, targurilor si congreselor

Situații financiare

În 2025, PLANNING DE LA A LA ZEN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 393.516 lei, un profit net de 174.440 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 70.344 lei2022 · Cifra de afaceri: 223.150 lei2023 · Cifra de afaceri: 191.265 lei2024 · Cifra de afaceri: 213.977 lei2025 · Cifra de afaceri: 393.516 lei2019 · Profit net: −40 lei2020 · Profit net: −29.082 lei2021 · Profit net: −14.992 lei2022 · Profit net: 11.651 lei2023 · Profit net: −63.010 lei2024 · Profit net: 76.672 lei2025 · Profit net: 174.440 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 70.344 lei20212022: 223.150 lei20222023: 191.265 lei20232024: 213.977 lei20242025: 393.516 lei394 mii2025
Profit net lei
2019: −40 lei20192020: −29.082 lei20202021: −14.992 lei20212022: 11.651 lei20222023: −63.010 lei−63 mii20232024: 76.672 lei20242025: 174.440 lei174 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PLANNING DE LA A LA ZEN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 393.516 lei în creștere față de 2024 174.440 lei în creștere față de 2024 110.243 lei în scădere față de 2024 — 182.831 lei 153.838 lei —
2024 213.977 lei în creștere față de 2023 76.672 lei în creștere față de 2023 280.360 lei în creștere față de 2023 2.250 lei 129.939 lei −20.601 lei —
2023 191.265 lei în scădere față de 2022 −63.010 lei în scădere față de 2022 232.910 lei în creștere față de 2022 5.250 lei 15.573 lei −95.273 lei 1
2022 223.150 lei în creștere față de 2021 11.651 lei în creștere față de 2021 158.414 lei în creștere față de 2021 8.250 lei 1.087 lei −32.263 lei 1
2021 70.344 lei −14.992 lei în creștere față de 2020 128.407 lei în creștere față de 2020 — 75.598 lei −43.914 lei —
2020 — −29.082 lei în scădere față de 2019 49.373 lei în creștere față de 2019 — 11.831 lei −28.922 lei —
2019 — −40 lei 8.077 lei — 8.237 lei 160 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare