PLASMA CUT METAL S.R.L.

PLASMA CUT METAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 39805537, Nr. Reg. Com. J2018000873104. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2512 - Fabricarea de usi si ferestre din metal. Societatea a fost înființată la data de 29 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, BLD. NICOLAE BĂLCESCU, BL.27, ET.2, AP.11. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PLASMA CUT METAL S.R.L.
CUI
39805537
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000873104
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 august 2018
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, BLD. NICOLAE BĂLCESCU, BL.27, ET.2, AP.11
Cod CAEN
2512
Domeniu de activitate
Fabricarea de usi si ferestre din metal

Situații financiare

În 2025, PLASMA CUT METAL S.R.L. a raportat o pierdere netă de 3.382 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 5.033 lei2020 · Cifra de afaceri: 30.464 lei2021 · Cifra de afaceri: 58.164 lei2022 · Cifra de afaceri: 54.813 lei2023 · Cifra de afaceri: 7.239 lei2019 · Profit net: −81.882 lei2020 · Profit net: −49.600 lei2021 · Profit net: 100.081 lei2022 · Profit net: 16.125 lei2023 · Profit net: −23.828 lei2024 · Profit net: −4.196 lei2025 · Profit net: −3.382 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 5.033 lei20192020: 30.464 lei20202021: 58.164 lei58 mii20212022: 54.813 lei20222023: 7.239 lei7 mii2023
Profit net lei
2019: −81.882 lei−82 mii20192020: −49.600 lei20202021: 100.081 lei100 mii20212022: 16.125 lei20222023: −23.828 lei20232024: −4.196 lei20242025: −3.382 lei−3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PLASMA CUT METAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −3.382 lei în creștere față de 2024 43.000 lei în scădere față de 2024 56.862 lei 8.255 lei −46.482 lei —
2024 — −4.196 lei în creștere față de 2023 44.046 lei în creștere față de 2023 66.922 lei 12.682 lei −43.100 lei —
2023 7.239 lei în scădere față de 2022 −23.828 lei în scădere față de 2022 41.593 lei în creștere față de 2022 85.306 lei 14.426 lei −38.904 lei 1
2022 54.813 lei în scădere față de 2021 16.125 lei în scădere față de 2021 10.125 lei în scădere față de 2021 107.853 lei 6.784 lei −15.077 lei 1 în scădere față de 2021
2021 58.164 lei în creștere față de 2020 100.081 lei în creștere față de 2020 25.200 lei în scădere față de 2020 131.718 lei 5.727 lei −31.202 lei 4
2020 30.464 lei în creștere față de 2019 −49.600 lei în creștere față de 2019 147.671 lei în creștere față de 2019 155.955 lei 28.118 lei −131.282 lei 4 în creștere față de 2019
2019 5.033 lei −81.882 lei 67.383 lei 180.192 lei 5.509 lei −81.682 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare