PLASMASPHERA S.R.L.

PLASMASPHERA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41054555, Nr. Reg. Com. J12/1885/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9329 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 2 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. EUGEN LOVINESCU, NR.6, cod poștal 400688. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PLASMASPHERA S.R.L.
CUI
41054555
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/1885/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 mai 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. EUGEN LOVINESCU, NR.6
Cod poștal
400688
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9329
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2025, PLASMASPHERA S.R.L. a raportat o pierdere netă de 20.865 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−150 mii−100 mii−50 mii050 mii100 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 0 lei2020 · Cifra de afaceri: 17.743 lei2021 · Cifra de afaceri: 91.127 lei2022 · Cifra de afaceri: 7.774 lei2019 · Profit net: −23.171 lei2020 · Profit net: −115.704 lei2021 · Profit net: −77.467 lei2022 · Profit net: −62.608 lei2023 · Profit net: −35.103 lei2024 · Profit net: −34.898 lei2025 · Profit net: −20.865 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 0 lei20192020: 17.743 lei20202021: 91.127 lei91 mii20212022: 7.774 lei8 mii2022
Profit net lei
2019: −23.171 lei20192020: −115.704 lei−116 mii20202021: −77.467 lei20212022: −62.608 lei20222023: −35.103 lei20232024: −34.898 lei20242025: −20.865 lei−21 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PLASMASPHERA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −20.865 lei în creștere față de 2024 406.450 lei în creștere față de 2024 101 lei 36.732 lei −369.617 lei —
2024 — −34.898 lei în creștere față de 2023 406.100 lei în creștere față de 2023 20.510 lei 36.838 lei −348.752 lei —
2023 — −35.103 lei în creștere față de 2022 405.651 lei în creștere față de 2022 55.068 lei 36.729 lei −313.854 lei —
2022 7.774 lei în scădere față de 2021 −62.608 lei în creștere față de 2021 405.434 lei în creștere față de 2021 89.767 lei 36.917 lei −278.750 lei —
2021 91.127 lei în creștere față de 2020 −77.467 lei în creștere față de 2020 398.153 lei în creștere față de 2020 142.093 lei 39.918 lei −216.142 lei 1
2020 17.743 lei în creștere față de 2019 −115.704 lei în scădere față de 2019 351.000 lei în creștere față de 2019 173.942 lei 38.383 lei −138.675 lei 1
2019 0 lei −23.171 lei 162.881 lei 83.059 lei 56.851 lei −22.971 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare