PLENIC CONSTRUCTII SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 21716585, Nr. Reg. Com. J38/461/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 11 mai 2007. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. TOAMNEI, NR.41. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 29 aprilie 2016. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- PLENIC CONSTRUCTII SRL
- CUI
- 21716585
- Stare
- Inactivă fiscal din 29 aprilie 2016
- Nr. Registrul Comerțului
- J38/461/2007
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 11 mai 2007
- Județ
- Vâlcea
- Sediul social
- JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. TOAMNEI, NR.41
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4120
- Domeniu de activitate
- Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Situații financiare
În 2025, PLENIC CONSTRUCTII SRL a raportat .
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | 5 lei | 16.393 lei | — | 16.388 lei | — |
| 2024 | — | — | 5 lei în scădere față de 2023 | 16.393 lei | — | 16.388 lei | — |
| 2023 | — | — | 20.189 lei | 16.393 lei | 15.637 lei | 11.841 lei | — |
| 2022 | — | — | 20.189 lei în scădere față de 2021 | 16.393 lei | 15.637 lei | 11.841 lei | — |
| 2021 | 30.900 lei în scădere față de 2020 | 577 lei în scădere față de 2020 | 20.190 lei în creștere față de 2020 | 16.393 lei | 15.637 lei | 11.840 lei | 1 |
| 2020 | 38.400 lei în creștere față de 2019 | 3.624 lei în scădere față de 2019 | 18.790 lei în scădere față de 2019 | 22.304 lei | 7.750 lei | 11.264 lei | 1 |
| 2019 | 24.600 lei | 70.457 lei | 36.280 lei în scădere față de 2018 | 28.216 lei | 15.704 lei | 7.640 lei | — |
| 2018 | — | — | 96.006 lei în scădere față de 2017 | 32.989 lei | 200 lei | −62.817 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei | 96.160 lei | 32.989 lei | 354 lei | −62.817 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 96.160 lei | 32.989 lei | 354 lei | −62.817 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
