PLETEA ANDREI FOTOGRAF S.R.L.

PLETEA ANDREI FOTOGRAF S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 40471279, Nr. Reg. Com. J10/137/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 22 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. COSTIENI, BL.B3, AP.6, cod poștal 125300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PLETEA ANDREI FOTOGRAF S.R.L.
CUI
40471279
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J10/137/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 ianuarie 2019
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. COSTIENI, BL.B3, AP.6
Cod poștal
125300
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, PLETEA ANDREI FOTOGRAF S.R.L. a raportat o pierdere netă de 662 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 7.690 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.400 lei2021 · Cifra de afaceri: 57.680 lei2022 · Cifra de afaceri: 61.703 lei2019 · Profit net: 6.839 lei2020 · Profit net: 496 lei2021 · Profit net: 32.004 lei2022 · Profit net: 32.901 lei2023 · Profit net: −5.061 lei2024 · Profit net: −3.522 lei2025 · Profit net: −662 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 7.690 lei20192020: 1.400 lei20202021: 57.680 lei20212022: 61.703 lei62 mii2022
Profit net lei
2019: 6.839 lei20192020: 496 lei20202021: 32.004 lei20212022: 32.901 lei33 mii20222023: −5.061 lei−5 mii20232024: −3.522 lei20242025: −662 lei−6622025
Indicatori financiari pe ani pentru PLETEA ANDREI FOTOGRAF S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −662 lei în creștere față de 2024 932 lei în creștere față de 2024 1.420 lei 10.966 lei 11.454 lei —
2024 — −3.522 lei în creștere față de 2023 901 lei în scădere față de 2023 2.051 lei 10.966 lei 12.116 lei 1
2023 — −5.061 lei în scădere față de 2022 1.269 lei în scădere față de 2022 5.243 lei 22.534 lei 26.508 lei 1
2022 61.703 lei în creștere față de 2021 32.901 lei în creștere față de 2021 7.544 lei în creștere față de 2021 9.700 lei 40.283 lei 42.439 lei 1
2021 57.680 lei în creștere față de 2020 32.004 lei în creștere față de 2020 3.473 lei în creștere față de 2020 14.157 lei 28.854 lei 39.538 lei 1
2020 1.400 lei în scădere față de 2019 496 lei în scădere față de 2019 973 lei în creștere față de 2019 4.575 lei 3.933 lei 7.535 lei 1
2019 7.690 lei 6.839 lei 910 lei 5.206 lei 2.743 lei 7.039 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare