PLUVIAL SYSTEMS S.R.L.

PLUVIAL SYSTEMS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 37204522, Nr. Reg. Com. J2017000396260. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4683 - Comert cu amanuntul al articolelor de fierarie, al articolelor din sticla si a celor pentru vopsit, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 14 martie 2017. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. SOMEŞULUI, NR.61, cod poștal 540157. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PLUVIAL SYSTEMS S.R.L.
CUI
37204522
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017000396260
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 martie 2017
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. SOMEŞULUI, NR.61
Cod poștal
540157
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4683
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al articolelor de fierarie, al articolelor din sticla si a celor pentru vopsit, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, PLUVIAL SYSTEMS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.080.117 lei, un profit net de 5.380 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 853.985 lei2018 · Cifra de afaceri: 1.538.917 lei2019 · Cifra de afaceri: 2.835.607 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.889.207 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.340.548 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.747.693 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.337.924 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.382.150 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.080.117 lei2017 · Profit net: 30.382 lei2018 · Profit net: 23.286 lei2019 · Profit net: 208.841 lei2020 · Profit net: 149.433 lei2021 · Profit net: 81.914 lei2022 · Profit net: 1.297 lei2023 · Profit net: 27.742 lei2024 · Profit net: 19.741 lei2025 · Profit net: 5.380 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 853.985 lei'172018: 1.538.917 lei'182019: 2.835.607 lei'192020: 2.889.207 lei'202021: 3.340.548 lei'212022: 3.747.693 lei3,7 mil.'222023: 3.337.924 lei'232024: 3.382.150 lei'242025: 3.080.117 lei3,1 mil.'25
Profit net lei
2017: 30.382 lei'172018: 23.286 lei'182019: 208.841 lei209 mii'192020: 149.433 lei'202021: 81.914 lei'212022: 1.297 lei'222023: 27.742 lei'232024: 19.741 lei'242025: 5.380 lei5 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru PLUVIAL SYSTEMS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.080.117 lei în scădere față de 2024 5.380 lei în scădere față de 2024 152.626 lei în scădere față de 2024 407.746 lei 292.768 lei 548.216 lei 4 în scădere față de 2024
2024 3.382.150 lei în creștere față de 2023 19.741 lei în scădere față de 2023 266.604 lei în scădere față de 2023 442.787 lei 377.464 lei 542.835 lei 5 în creștere față de 2023
2023 3.337.924 lei în scădere față de 2022 27.742 lei în creștere față de 2022 537.104 lei în creștere față de 2022 453.715 lei 606.217 lei 523.094 lei 4 în creștere față de 2022
2022 3.747.693 lei în creștere față de 2021 1.297 lei în scădere față de 2021 220.962 lei în creștere față de 2021 384.962 lei 345.939 lei 495.352 lei 2
2021 3.340.548 lei în creștere față de 2020 81.914 lei în scădere față de 2020 151.920 lei în scădere față de 2020 238.869 lei 409.088 lei 494.055 lei 2
2020 2.889.207 lei în creștere față de 2019 149.433 lei în scădere față de 2019 268.245 lei în creștere față de 2019 30.844 lei 652.063 lei 412.141 lei 2 în scădere față de 2019
2019 2.835.607 lei în creștere față de 2018 208.841 lei în creștere față de 2018 93.429 lei în creștere față de 2018 33.011 lei 329.945 lei 262.708 lei 3 în creștere față de 2018
2018 1.538.917 lei în creștere față de 2017 23.286 lei în scădere față de 2017 91.142 lei în creștere față de 2017 42.090 lei 107.122 lei 53.868 lei 2 în creștere față de 2017
2017 853.985 lei 30.382 lei 31.437 lei 18.419 lei 43.066 lei 30.582 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.