PNEUMO CLINIC DANTEŞ S.R.L.

PNEUMO CLINIC DANTEŞ S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 40156336, Nr. Reg. Com. J2018003262132. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7210 - Activitati de servicii anexe pentru transporturi terestre. Societatea a fost înființată la data de 14 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. MARAMUREŞ, NR.90, CAMERA 5. IN SUPRAFATA DE 11.23 MP, ET.PARTER, cod poștal 900629. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PNEUMO CLINIC DANTEŞ S.R.L.
CUI
40156336
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018003262132
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 noiembrie 2018
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. MARAMUREŞ, NR.90, CAMERA 5. IN SUPRAFATA DE 11.23 MP, ET.PARTER
Cod poștal
900629
Cod CAEN
7210
Domeniu de activitate
Activitati de servicii anexe pentru transporturi terestre

Situații financiare

În 2025, PNEUMO CLINIC DANTEŞ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 78.200 lei, un profit net de 59.513 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 33.697 lei2020 · Cifra de afaceri: 6.983 lei2021 · Cifra de afaceri: 5.082 lei2022 · Cifra de afaceri: 14.884 lei2023 · Cifra de afaceri: 30.102 lei2024 · Cifra de afaceri: 47.334 lei2025 · Cifra de afaceri: 78.200 lei2019 · Profit net: 16.954 lei2020 · Profit net: −1.345 lei2021 · Profit net: −9.318 lei2022 · Profit net: 10.589 lei2023 · Profit net: 19.366 lei2024 · Profit net: 34.858 lei2025 · Profit net: 59.513 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 33.697 lei20192020: 6.983 lei20202021: 5.082 lei20212022: 14.884 lei20222023: 30.102 lei20232024: 47.334 lei20242025: 78.200 lei78 mii2025
Profit net lei
2019: 16.954 lei20192020: −1.345 lei20202021: −9.318 lei−9 mii20212022: 10.589 lei20222023: 19.366 lei20232024: 34.858 lei20242025: 59.513 lei60 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PNEUMO CLINIC DANTEŞ S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 78.200 lei în creștere față de 2024 59.513 lei în creștere față de 2024 9.426 lei în scădere față de 2024 — 69.179 lei 59.753 lei 0
2024 47.334 lei în creștere față de 2023 34.858 lei în creștere față de 2023 9.761 lei în scădere față de 2023 — 44.859 lei 35.098 lei 0
2023 30.102 lei în creștere față de 2022 19.366 lei în creștere față de 2022 13.169 lei în scădere față de 2022 527 lei 32.174 lei 19.532 lei 0
2022 14.884 lei în creștere față de 2021 10.589 lei în creștere față de 2021 19.454 lei în creștere față de 2021 1.581 lei 18.039 lei 166 lei 0
2021 5.082 lei în scădere față de 2020 −9.318 lei în scădere față de 2020 18.895 lei în creștere față de 2020 2.636 lei 5.836 lei −10.423 lei 0
2020 6.983 lei în scădere față de 2019 −1.345 lei în scădere față de 2019 15.665 lei în creștere față de 2019 3.690 lei 10.870 lei −1.105 lei 0
2019 33.697 lei 16.954 lei 1.297 lei 500 lei 17.951 lei 17.154 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare