PNEUMOCARE S.R.L.

PNEUMOCARE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 44295140, Nr. Reg. Com. J2021003105233. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 18 mai 2021. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, COM. CERNICA, INT GARII CATELU, NR.23A, cod poștal 077035. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PNEUMOCARE S.R.L.
CUI
44295140
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021003105233
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 mai 2021
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, COM. CERNICA, INT GARII CATELU, NR.23A
Cod poștal
077035
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, PNEUMOCARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 116.100 lei, o pierdere netă de 51.975 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 7.108 lei2022 · Cifra de afaceri: 89.403 lei2023 · Cifra de afaceri: 105.350 lei2024 · Cifra de afaceri: 144.250 lei2025 · Cifra de afaceri: 116.100 lei2021 · Profit net: −30.265 lei2022 · Profit net: −34.881 lei2023 · Profit net: −42.747 lei2024 · Profit net: −13.618 lei2025 · Profit net: −51.975 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 7.108 lei20212022: 89.403 lei20222023: 105.350 lei20232024: 144.250 lei144 mii20242025: 116.100 lei116 mii2025
Profit net lei
2021: −30.265 lei20212022: −34.881 lei20222023: −42.747 lei20232024: −13.618 lei20242025: −51.975 lei−52 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PNEUMOCARE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 116.100 lei în scădere față de 2024 −51.975 lei în scădere față de 2024 182.733 lei în creștere față de 2024 4.026 lei 5.321 lei −173.386 lei 1
2024 144.250 lei în creștere față de 2023 −13.618 lei în creștere față de 2023 133.925 lei în creștere față de 2023 5.147 lei 7.367 lei −121.411 lei 1
2023 105.350 lei în creștere față de 2022 −42.747 lei în scădere față de 2022 119.336 lei în creștere față de 2022 6.269 lei 5.274 lei −107.793 lei 1
2022 89.403 lei în creștere față de 2021 −34.881 lei în scădere față de 2021 79.123 lei în creștere față de 2021 7.390 lei 6.687 lei −65.046 lei 1
2021 7.108 lei −30.265 lei 41.850 lei 8.242 lei 3.443 lei −30.165 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare