PNEUMOLOG MARCU S.R.L.

PNEUMOLOG MARCU S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 41802753, Nr. Reg. Com. J2019001048391. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 23 octombrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, SAT LĂMOTEŞTI COM. MILCOVUL, STR MORII, NR.3, cod poștal 627207. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PNEUMOLOG MARCU S.R.L.
CUI
41802753
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001048391
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 octombrie 2019
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, SAT LĂMOTEŞTI COM. MILCOVUL, STR MORII, NR.3
Cod poștal
627207
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, PNEUMOLOG MARCU S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 50.713 lei, un profit net de 27.901 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
020 mii40 mii60 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 7.398 lei2020 · Cifra de afaceri: 39.656 lei2021 · Cifra de afaceri: 39.250 lei2022 · Cifra de afaceri: 51.299 lei2023 · Cifra de afaceri: 58.187 lei2024 · Cifra de afaceri: 45.420 lei2025 · Cifra de afaceri: 50.713 lei2019 · Profit net: 6.617 lei2020 · Profit net: 35.816 lei2021 · Profit net: 26.471 lei2022 · Profit net: 22.451 lei2023 · Profit net: 32.187 lei2024 · Profit net: 18.519 lei2025 · Profit net: 27.901 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 7.398 lei20192020: 39.656 lei20202021: 39.250 lei20212022: 51.299 lei20222023: 58.187 lei58 mii20232024: 45.420 lei20242025: 50.713 lei51 mii2025
Profit net lei
2019: 6.617 lei20192020: 35.816 lei36 mii20202021: 26.471 lei20212022: 22.451 lei20222023: 32.187 lei20232024: 18.519 lei20242025: 27.901 lei28 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PNEUMOLOG MARCU S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 50.713 lei în creștere față de 2024 27.901 lei în creștere față de 2024 4.528 lei în creștere față de 2024 3.822 lei 29.009 lei 28.303 lei —
2024 45.420 lei în scădere față de 2023 18.519 lei în scădere față de 2023 3.506 lei în scădere față de 2023 7.117 lei 15.091 lei 18.702 lei —
2023 58.187 lei în creștere față de 2022 32.187 lei în creștere față de 2022 29.012 lei în creștere față de 2022 15.125 lei 46.320 lei 32.433 lei —
2022 51.299 lei în creștere față de 2021 22.451 lei în scădere față de 2021 27.875 lei în scădere față de 2021 17.800 lei 44.630 lei 34.555 lei —
2021 39.250 lei în scădere față de 2020 26.471 lei în scădere față de 2020 33.332 lei în creștere față de 2020 24.475 lei 50.961 lei 42.104 lei —
2020 39.656 lei în creștere față de 2019 35.816 lei în creștere față de 2019 288 lei în creștere față de 2019 — 42.921 lei 42.633 lei —
2019 7.398 lei 6.617 lei 222 lei — 7.039 lei 6.817 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare