PNEUS POINT SERVICE S.R.L.

PNEUS POINT SERVICE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 39925894, Nr. Reg. Com. J39/753/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 27 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, SAT SIHLEA COM. SIHLEA, STR. TRANDAFIRILOR, NR.23, cod poștal 627300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PNEUS POINT SERVICE S.R.L.
CUI
39925894
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J39/753/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 septembrie 2018
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, SAT SIHLEA COM. SIHLEA, STR. TRANDAFIRILOR, NR.23
Cod poștal
627300
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4520
Domeniu de activitate
Intretinerea si repararea autovehiculelor

Situații financiare

În 2025, PNEUS POINT SERVICE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 50 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 3.656 lei2019 · Cifra de afaceri: 17.115 lei2020 · Cifra de afaceri: 15.939 lei2021 · Cifra de afaceri: 10.115 lei2022 · Cifra de afaceri: 20.754 lei2018 · Profit net: −6.371 lei2019 · Profit net: 5.144 lei2020 · Profit net: 2.586 lei2021 · Profit net: −5.765 lei2022 · Profit net: 3.793 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: 0 lei2025 · Profit net: −50 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 3.656 lei20182019: 17.115 lei20192020: 15.939 lei20202021: 10.115 lei20212022: 20.754 lei21 mii2022
Profit net lei
2018: −6.371 lei−6 mii'182019: 5.144 lei5 mii'192020: 2.586 lei'202021: −5.765 lei'212022: 3.793 lei'222023: 0 lei'232024: 0 lei'242025: −50 lei−50'25
Indicatori financiari pe ani pentru PNEUS POINT SERVICE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −50 lei în scădere față de 2024 462 lei în creștere față de 2024 — — −462 lei —
2024 — 0 lei 412 lei — — −412 lei —
2023 — 0 lei în scădere față de 2022 412 lei — — −412 lei —
2022 20.754 lei în creștere față de 2021 3.793 lei în creștere față de 2021 412 lei în scădere față de 2021 — — −412 lei —
2021 10.115 lei în scădere față de 2020 −5.765 lei în scădere față de 2020 18.055 lei în scădere față de 2020 6.535 lei 7.314 lei −4.206 lei —
2020 15.939 lei în scădere față de 2019 2.586 lei în scădere față de 2019 18.142 lei în scădere față de 2019 8.198 lei 11.503 lei 1.559 lei —
2019 17.115 lei în creștere față de 2018 5.144 lei în creștere față de 2018 18.151 lei în scădere față de 2018 9.861 lei 7.263 lei −1.027 lei —
2018 3.656 lei −6.371 lei 18.842 lei 11.523 lei 1.148 lei −6.171 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare