POARTA VINURILOR S.R.L.

POARTA VINURILOR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 40032257, Nr. Reg. Com. J2018002134296. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4725 - Comert cu amanuntul al bauturilor, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 22 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. VORNICEI, NR.3, BL.82, ET.4, AP.19, cod poștal 100285. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
POARTA VINURILOR S.R.L.
CUI
40032257
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018002134296
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 octombrie 2018
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. VORNICEI, NR.3, BL.82, ET.4, AP.19
Cod poștal
100285
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4725
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al bauturilor, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, POARTA VINURILOR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 243.212 lei, o pierdere netă de 13.893 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 3.071 lei2019 · Cifra de afaceri: 78.859 lei2020 · Cifra de afaceri: 128.923 lei2021 · Cifra de afaceri: 120.759 lei2022 · Cifra de afaceri: 174.220 lei2023 · Cifra de afaceri: 286.244 lei2024 · Cifra de afaceri: 283.422 lei2025 · Cifra de afaceri: 243.212 lei2018 · Profit net: −5.833 lei2019 · Profit net: −4.265 lei2020 · Profit net: 16.375 lei2021 · Profit net: −30.614 lei2022 · Profit net: −24.074 lei2023 · Profit net: 46.813 lei2024 · Profit net: −92.858 lei2025 · Profit net: −13.893 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 3.071 lei'182019: 78.859 lei'192020: 128.923 lei'202021: 120.759 lei'212022: 174.220 lei'222023: 286.244 lei286 mii'232024: 283.422 lei'242025: 243.212 lei243 mii'25
Profit net lei
2018: −5.833 lei'182019: −4.265 lei'192020: 16.375 lei'202021: −30.614 lei'212022: −24.074 lei'222023: 46.813 lei47 mii'232024: −92.858 lei−93 mii'242025: −13.893 lei−14 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru POARTA VINURILOR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 243.212 lei în scădere față de 2024 −13.893 lei în creștere față de 2024 188.551 lei în creștere față de 2024 2.140 lei 78.262 lei −108.149 lei 1
2024 283.422 lei în scădere față de 2023 −92.858 lei în scădere față de 2023 163.766 lei în creștere față de 2023 5.807 lei 63.703 lei −94.256 lei 1
2023 286.244 lei în creștere față de 2022 46.813 lei în creștere față de 2022 64.791 lei în scădere față de 2022 10.000 lei 53.393 lei −1.398 lei 1
2022 174.220 lei în creștere față de 2021 −24.074 lei în creștere față de 2021 123.064 lei în creștere față de 2021 18.632 lei 56.220 lei −48.212 lei 1
2021 120.759 lei în scădere față de 2020 −30.614 lei în scădere față de 2020 90.806 lei în creștere față de 2020 28.615 lei 38.054 lei −24.137 lei —
2020 128.923 lei în creștere față de 2019 16.375 lei în creștere față de 2019 44.982 lei în creștere față de 2019 4.515 lei 46.944 lei 6.477 lei —
2019 78.859 lei în creștere față de 2018 −4.265 lei în creștere față de 2018 38.252 lei în creștere față de 2018 7.085 lei 21.269 lei −9.898 lei —
2018 3.071 lei −5.833 lei 17.067 lei 96 lei 11.338 lei −5.633 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare