PODOCLINICA IMC S.R.L.

PODOCLINICA IMC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 38624389, Nr. Reg. Com. J2017006843128. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8559 - Alte forme de invatamant n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 20 decembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. VALEA SEACĂ, NR.1, HALA 3, cod poștal 400405. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PODOCLINICA IMC S.R.L.
CUI
38624389
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017006843128
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 decembrie 2017
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. VALEA SEACĂ, NR.1, HALA 3
Cod poștal
400405
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8559
Domeniu de activitate
Alte forme de invatamant n.c.a.

Situații financiare

În 2025, PODOCLINICA IMC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.265.635 lei, un profit net de 214.531 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.8,0 mil.2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 38.617 lei2018 · Cifra de afaceri: 902.675 lei2019 · Cifra de afaceri: 2.268.956 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.328.026 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.328.381 lei2022 · Cifra de afaceri: 4.968.467 lei2023 · Cifra de afaceri: 5.213.604 lei2024 · Cifra de afaceri: 5.651.861 lei2025 · Cifra de afaceri: 6.265.635 lei2017 · Profit net: 19.222 lei2018 · Profit net: 155.460 lei2019 · Profit net: 851.984 lei2020 · Profit net: 990.159 lei2021 · Profit net: 817.475 lei2022 · Profit net: 1.548.645 lei2023 · Profit net: 1.049.238 lei2024 · Profit net: 1.073.693 lei2025 · Profit net: 214.531 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 38.617 lei'172018: 902.675 lei'182019: 2.268.956 lei'192020: 2.328.026 lei'202021: 3.328.381 lei'212022: 4.968.467 lei'222023: 5.213.604 lei'232024: 5.651.861 lei'242025: 6.265.635 lei6,3 mil.'25
Profit net lei
2017: 19.222 lei'172018: 155.460 lei'182019: 851.984 lei'192020: 990.159 lei'202021: 817.475 lei'212022: 1.548.645 lei1,5 mil.'222023: 1.049.238 lei'232024: 1.073.693 lei'242025: 214.531 lei215 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru PODOCLINICA IMC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 6.265.635 lei în creștere față de 2024 214.531 lei în scădere față de 2024 4.791.518 lei în creștere față de 2024 3.247.183 lei 4.018.244 lei 2.473.909 lei 4 în creștere față de 2024
2024 5.651.861 lei în creștere față de 2023 1.073.693 lei în creștere față de 2023 1.363.650 lei în scădere față de 2023 3.159.454 lei 2.257.574 lei 4.053.378 lei 3 în creștere față de 2023
2023 5.213.604 lei în creștere față de 2022 1.049.238 lei în scădere față de 2022 1.836.305 lei în scădere față de 2022 3.421.524 lei 2.340.540 lei 3.925.759 lei 2
2022 4.968.467 lei în creștere față de 2021 1.548.645 lei în creștere față de 2021 1.912.443 lei în scădere față de 2021 3.294.218 lei 1.954.108 lei 3.335.883 lei 2 în scădere față de 2021
2021 3.328.381 lei în creștere față de 2020 817.475 lei în scădere față de 2020 2.595.264 lei în creștere față de 2020 3.257.760 lei 1.870.124 lei 2.532.620 lei 4 în creștere față de 2020
2020 2.328.026 lei în creștere față de 2019 990.159 lei în creștere față de 2019 1.150.780 lei în creștere față de 2019 1.509.403 lei 1.280.483 lei 1.639.106 lei 3 în creștere față de 2019
2019 2.268.956 lei în creștere față de 2018 851.984 lei în creștere față de 2018 265.661 lei în scădere față de 2018 317.550 lei 964.815 lei 1.016.704 lei 2 în creștere față de 2018
2018 902.675 lei în creștere față de 2017 155.460 lei în creștere față de 2017 385.878 lei în creștere față de 2017 28.581 lei 532.179 lei 174.882 lei 1
2017 38.617 lei 19.222 lei 19.446 lei — 38.868 lei 19.422 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare