POFTICIOŞII VESELI S.R.L.

POFTICIOŞII VESELI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dolj, România. Date de identificare: CUI 39903578, Nr. Reg. Com. J2018000472255. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1085 - Fabricarea de mancarururi preparate. Societatea a fost înființată la data de 21 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.36, BL.37 ABC, SC.1, AP.1, cod poștal 200233. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
POFTICIOŞII VESELI S.R.L.
CUI
39903578
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000472255
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 septembrie 2018
Județ
Dolj
Sediul social
JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.36, BL.37 ABC, SC.1, AP.1
Cod poștal
200233
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1085
Domeniu de activitate
Fabricarea de mancarururi preparate

Situații financiare

În 2025, POFTICIOŞII VESELI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.866 lei, un profit net de 788 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−150 mii−100 mii−50 mii050 mii100 mii20192020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 83.869 lei2022 · Cifra de afaceri: 17.805 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.866 lei2020 · Profit net: −59.605 lei2021 · Profit net: −108.744 lei2022 · Profit net: −117.074 lei2023 · Profit net: −40.540 lei2025 · Profit net: 788 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 83.869 lei84 mii20212022: 17.805 lei20222025: 2.866 lei3 mii2025
Profit net lei
2020: −59.605 lei20202021: −108.744 lei20212022: −117.074 lei−117 mii20222023: −40.540 lei20232025: 788 lei7882025
Indicatori financiari pe ani pentru POFTICIOŞII VESELI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.866 lei 788 lei 290.325 lei în creștere față de 2024 157.361 lei 7.989 lei −324.975 lei —
2024 — — 287.105 lei în scădere față de 2023 157.361 lei 3.981 lei −325.763 lei —
2023 — −40.540 lei în creștere față de 2022 292.759 lei în creștere față de 2022 157.361 lei 9.635 lei −325.763 lei 4
2022 17.805 lei în scădere față de 2021 −117.074 lei în scădere față de 2021 253.102 lei în creștere față de 2021 157.361 lei 10.518 lei −285.223 lei 4 în scădere față de 2021
2021 83.869 lei −108.744 lei în scădere față de 2020 131.471 lei în scădere față de 2020 157.361 lei 5.961 lei −168.149 lei 5 în creștere față de 2020
2020 — −59.605 lei 246.639 lei în creștere față de 2019 155.076 lei 232.158 lei −59.405 lei 4
2019 — — 0 lei — — — —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare