PORTAVON SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 18403286, Nr. Reg. Com. J17/344/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4619 - Intermedieri in comertul cu produse diverse. Societatea a fost înființată la data de 21 februarie 2006. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. INSTRUCŢIEI, NR.1, ET.1, AP.CAMERA 1, cod poștal 800021. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- PORTAVON SRL
- CUI
- 18403286
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J17/344/2006
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 21 februarie 2006
- Județ
- Galați
- Sediul social
- JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. INSTRUCŢIEI, NR.1, ET.1, AP.CAMERA 1
- Cod poștal
- 800021
- Cod CAEN
- 4619
- Domeniu de activitate
- Intermedieri in comertul cu produse diverse
Situații financiare
În 2025, PORTAVON SRL a raportat o pierdere netă de 1.105 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −1.105 lei în scădere față de 2024 | 6.616.724 lei în creștere față de 2024 | 8.000 lei | 130.163 lei | −6.478.561 lei | — |
| 2024 | — | −600 lei în creștere față de 2023 | 6.615.619 lei în creștere față de 2023 | 8.000 lei | 130.163 lei | −6.477.456 lei | — |
| 2023 | — | −1.200 lei în scădere față de 2022 | 6.614.419 lei în creștere față de 2022 | 8.000 lei | 129.884 lei | −6.476.535 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei în creștere față de 2021 | 6.613.248 lei | 8.000 lei | 129.884 lei | −6.475.364 lei | — |
| 2021 | — | −600 lei în creștere față de 2020 | 6.613.248 lei în creștere față de 2020 | 8.000 lei | 129.884 lei | −6.475.364 lei | — |
| 2020 | — | −12.228 lei în scădere față de 2019 | 6.612.648 lei în creștere față de 2019 | 8.000 lei | 129.884 lei | −6.474.764 lei | — |
| 2019 | — | −5.274 lei în scădere față de 2018 | 6.610.598 lei în creștere față de 2018 | 8.000 lei | 140.062 lei | −6.462.536 lei | — |
| 2018 | — | −1.514 lei în scădere față de 2017 | 6.605.324 lei în scădere față de 2017 | 8.000 lei | 140.062 lei | −6.457.262 lei | — |
| 2017 | — | −572 lei în scădere față de 2016 | 6.615.271 lei în scădere față de 2016 | 8.000 lei | 151.523 lei | −6.455.748 lei | — |
| 2016 | — | −50 lei | 6.618.017 lei | 8.000 lei | 154.841 lei | −6.455.176 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
