PORTIDEA MANAGEMENT S.R.L.

PORTIDEA MANAGEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40345580, Nr. Reg. Com. J40/18167/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 21 decembrie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. MORARILOR, NR.2B, PARTER, CAMERA 12. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PORTIDEA MANAGEMENT S.R.L.
CUI
40345580
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/18167/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 decembrie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. MORARILOR, NR.2B, PARTER, CAMERA 12
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2025, PORTIDEA MANAGEMENT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 11.779 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 889.543 lei2020 · Cifra de afaceri: 498.320 lei2021 · Cifra de afaceri: 939.656 lei2022 · Cifra de afaceri: 134.509 lei2019 · Profit net: −101.558 lei2020 · Profit net: −172.145 lei2021 · Profit net: −172.578 lei2022 · Profit net: −7.725 lei2023 · Profit net: −10.099 lei2024 · Profit net: −9.006 lei2025 · Profit net: −11.779 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 889.543 lei20192020: 498.320 lei20202021: 939.656 lei940 mii20212022: 134.509 lei135 mii2022
Profit net lei
2019: −101.558 lei20192020: −172.145 lei20202021: −172.578 lei−173 mii20212022: −7.725 lei20222023: −10.099 lei20232024: −9.006 lei20242025: −11.779 lei−12 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PORTIDEA MANAGEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −11.779 lei în scădere față de 2024 265.454 lei în creștere față de 2024 — 13.276 lei −252.178 lei —
2024 — −9.006 lei în creștere față de 2023 252.497 lei în creștere față de 2023 — 12.097 lei −240.400 lei —
2023 — −10.099 lei în scădere față de 2022 241.936 lei în creștere față de 2022 — 10.543 lei −231.393 lei —
2022 134.509 lei în scădere față de 2021 −7.725 lei în creștere față de 2021 234.918 lei în scădere față de 2021 — 14.040 lei −220.878 lei 1 în scădere față de 2021
2021 939.656 lei în creștere față de 2020 −172.578 lei în scădere față de 2020 359.556 lei în scădere față de 2020 94.733 lei 129.189 lei −213.152 lei 8 în scădere față de 2020
2020 498.320 lei în scădere față de 2019 −172.145 lei în scădere față de 2019 382.191 lei în creștere față de 2019 182.706 lei 159.411 lei −39.294 lei 9
2019 889.543 lei −101.558 lei 212.462 lei 220.681 lei 123.971 lei 132.851 lei 9

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare