POWER CLEAN VOINEASA S.R.L.

Inactivă fiscal din 16 aprilie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

POWER CLEAN VOINEASA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 41322020, Nr. Reg. Com. J2019000826282. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8121 - Activitati generale de curatenie a cladirilor. Societatea a fost înființată la data de 27 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. OLT, SAT MĂRGĂRITEŞTI COM. VOINEASA, STR. BIBLIOTECII, NR.4, cod poștal 237562. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 16 aprilie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
POWER CLEAN VOINEASA S.R.L.
CUI
41322020
Stare
Inactivă fiscal din 16 aprilie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J2019000826282
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 iunie 2019
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, SAT MĂRGĂRITEŞTI COM. VOINEASA, STR. BIBLIOTECII, NR.4
Cod poștal
237562
Cod CAEN
8121
Domeniu de activitate
Activitati generale de curatenie a cladirilor

Situații financiare

În 2024, POWER CLEAN VOINEASA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 998 lei, un profit net de 430 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii−5 mii05 mii10 mii15 mii2019202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 14.500 lei2021 · Cifra de afaceri: 4.445 lei2024 · Cifra de afaceri: 998 lei2019 · Profit net: 0 lei2020 · Profit net: −6.676 lei2021 · Profit net: −4.736 lei2022 · Profit net: −377 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: 430 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 14.500 lei15 mii20202021: 4.445 lei20212024: 998 lei9982024
Profit net lei
2019: 0 lei20192020: −6.676 lei−7 mii20202021: −4.736 lei20212022: −377 lei20222023: 0 lei20232024: 430 lei4302024
Indicatori financiari pe ani pentru POWER CLEAN VOINEASA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 998 lei 430 lei în creștere față de 2023 6.838 lei în creștere față de 2023 6.863 lei 4.538 lei −11.159 lei —
2023 — 0 lei în creștere față de 2022 6.756 lei 13.593 lei 4.027 lei −11.589 lei —
2022 — −377 lei în creștere față de 2021 6.756 lei în scădere față de 2021 20.323 lei 4.027 lei −11.589 lei —
2021 4.445 lei în scădere față de 2020 −4.736 lei în creștere față de 2020 8.633 lei în creștere față de 2020 26.029 lei 6.278 lei −11.212 lei —
2020 14.500 lei −6.676 lei în scădere față de 2019 2.790 lei în scădere față de 2019 31.731 lei 5.172 lei −6.476 lei 2
2019 — 0 lei 3.871 lei — 112.580 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare