POWER GUARD S.R.L.

POWER GUARD S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 39060784, Nr. Reg. Com. J26/428/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8001 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 21 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. STRÂMBĂ, NR.49A. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
POWER GUARD S.R.L.
CUI
39060784
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/428/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 martie 2018
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. STRÂMBĂ, NR.49A
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8001
Domeniu de activitate
Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.

Situații financiare

În 2025, POWER GUARD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 72.070 lei, un profit net de 25.250 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
020 mii40 mii60 mii80 mii100 mii20182019202020212023202420252018 · Cifra de afaceri: 58.980 lei2019 · Cifra de afaceri: 57.788 lei2020 · Cifra de afaceri: 49.776 lei2021 · Cifra de afaceri: 81.018 lei2023 · Cifra de afaceri: 69.824 lei2024 · Cifra de afaceri: 49.250 lei2025 · Cifra de afaceri: 72.070 lei2018 · Profit net: 37.188 lei2019 · Profit net: 32.435 lei2020 · Profit net: 26.603 lei2021 · Profit net: 7.501 lei2023 · Profit net: 3.999 lei2024 · Profit net: 20.945 lei2025 · Profit net: 25.250 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 58.980 lei20182019: 57.788 lei20192020: 49.776 lei20202021: 81.018 lei81 mii20212023: 69.824 lei20232024: 49.250 lei20242025: 72.070 lei72 mii2025
Profit net lei
2018: 37.188 lei37 mii20182019: 32.435 lei20192020: 26.603 lei20202021: 7.501 lei20212023: 3.999 lei20232024: 20.945 lei20242025: 25.250 lei25 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru POWER GUARD S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 72.070 lei în creștere față de 2024 25.250 lei în creștere față de 2024 68.709 lei în creștere față de 2024 — 94.287 lei 25.578 lei 1
2024 49.250 lei în scădere față de 2023 20.945 lei în creștere față de 2023 1.305 lei în scădere față de 2023 — 90.490 lei 89.185 lei 1 în scădere față de 2023
2023 69.824 lei în scădere față de 2021 3.999 lei în scădere față de 2021 1.895 lei în creștere față de 2021 — 70.047 lei 68.152 lei 2 în creștere față de 2021
2021 81.018 lei în creștere față de 2020 7.501 lei în scădere față de 2020 558 lei în scădere față de 2020 — 36.066 lei 35.508 lei 1
2020 49.776 lei în scădere față de 2019 26.603 lei în scădere față de 2019 715 lei în creștere față de 2019 — 97.141 lei 96.426 lei 1
2019 57.788 lei în scădere față de 2018 32.435 lei în scădere față de 2018 641 lei în scădere față de 2018 — 70.464 lei 69.823 lei 1
2018 58.980 lei 37.188 lei 856 lei — 38.244 lei 37.388 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare