POWER REHAB S.R.L.

POWER REHAB S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39479635, Nr. Reg. Com. J40/18085/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4669 - Comert cu ridicata al altor masini si echipamente. Societatea a fost înființată la data de 13 iunie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR STELUŢEI, NR.28A, CAMERA 3, ET.P. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
POWER REHAB S.R.L.
CUI
39479635
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/18085/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 iunie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR STELUŢEI, NR.28A, CAMERA 3, ET.P
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4669
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al altor masini si echipamente

Situații financiare

În 2024, POWER REHAB S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 34.347 lei, o pierdere netă de 269.951 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.201920202022202320242020 · Cifra de afaceri: 237.832 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.613.125 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.362.874 lei2024 · Cifra de afaceri: 34.347 lei2019 · Profit net: −23.172 lei2020 · Profit net: −106.700 lei2022 · Profit net: 830.891 lei2023 · Profit net: 14.672 lei2024 · Profit net: −269.951 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 237.832 lei20202022: 2.613.125 lei2,6 mil.20222023: 1.362.874 lei20232024: 34.347 lei34 mii2024
Profit net lei
2019: −23.172 lei20192020: −106.700 lei20202022: 830.891 lei831 mii20222023: 14.672 lei20232024: −269.951 lei−270 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru POWER REHAB S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 34.347 lei în scădere față de 2023 −269.951 lei în scădere față de 2023 1.523.209 lei în creștere față de 2023 158.860 lei 1.407.229 lei 42.880 lei —
2023 1.362.874 lei în scădere față de 2022 14.672 lei în scădere față de 2022 1.172.511 lei în creștere față de 2022 183.219 lei 1.261.082 lei 362.719 lei 1
2022 2.613.125 lei în creștere față de 2020 830.891 lei în creștere față de 2020 971.012 lei în creștere față de 2020 487.179 lei 1.115.397 lei 701.176 lei 1
2020 237.832 lei −106.700 lei în scădere față de 2019 333.174 lei în creștere față de 2019 3.447 lei 112.020 lei −129.472 lei 1 în creștere față de 2019
2019 — −23.172 lei 81.697 lei 3.447 lei 55.478 lei −22.772 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare