PR PROJECT STUDIO S.R.L.

PR PROJECT STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 38463215, Nr. Reg. Com. J38/1106/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7111 - Activitati de arhitectura. Societatea a fost înființată la data de 9 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. DECEBAL, NR.3, BL.F1, SC.B, AP.26. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PR PROJECT STUDIO S.R.L.
CUI
38463215
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J38/1106/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 noiembrie 2017
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. DECEBAL, NR.3, BL.F1, SC.B, AP.26
Cod CAEN
7111
Domeniu de activitate
Activitati de arhitectura

Situații financiare

În 2024, PR PROJECT STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 64.724 lei, un profit net de 24.492 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii20172018202220242017 · Cifra de afaceri: 14.000 lei2018 · Cifra de afaceri: 43.300 lei2022 · Cifra de afaceri: 164.400 lei2024 · Cifra de afaceri: 64.724 lei2017 · Profit net: 2.822 lei2018 · Profit net: 958 lei2022 · Profit net: 101.118 lei2024 · Profit net: 24.492 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 14.000 lei20172018: 43.300 lei20182022: 164.400 lei164 mii20222024: 64.724 lei65 mii2024
Profit net lei
2017: 2.822 lei20172018: 958 lei20182022: 101.118 lei101 mii20222024: 24.492 lei24 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru PR PROJECT STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 64.724 lei în scădere față de 2022 24.492 lei în scădere față de 2022 1.318 lei în scădere față de 2022 834 lei 153.471 lei 152.987 lei —
2022 164.400 lei în creștere față de 2018 101.118 lei în creștere față de 2018 44.663 lei în creștere față de 2018 184 lei 167.003 lei 122.524 lei 1 în scădere față de 2018
2018 43.300 lei în creștere față de 2017 958 lei în scădere față de 2017 3.124 lei în scădere față de 2017 184 lei 6.920 lei 3.980 lei 3 în scădere față de 2017
2017 14.000 lei 2.822 lei 7.258 lei 184 lei 10.096 lei 3.022 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare