PREMIUM CAKE FACTORY SRL

PREMIUM CAKE FACTORY SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 37852133, Nr. Reg. Com. J10/828/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1071 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 28 iunie 2017. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. TRANSILVANIEI, NR.62, cod poștal 120012. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PREMIUM CAKE FACTORY SRL
CUI
37852133
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J10/828/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 iunie 2017
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. TRANSILVANIEI, NR.62
Cod poștal
120012
Cod CAEN
1071
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2024, PREMIUM CAKE FACTORY SRL a raportat un profit net de 0 lei.

Profit net lei
2018: −22.840 lei20182019: −5.759 lei20192020: −77.162 lei−77 mii20202021: −6.094 lei20212022: 48.823 lei49 mii20222023: 5.656 lei20232024: 0 lei02024
Indicatori financiari pe ani pentru PREMIUM CAKE FACTORY SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — 0 lei în scădere față de 2023 63.295 lei 40.119 lei — −63.295 lei —
2023 — 5.656 lei în scădere față de 2022 63.295 lei în scădere față de 2022 45.178 lei — −63.295 lei —
2022 — 48.823 lei în creștere față de 2021 68.866 lei în scădere față de 2021 58.241 lei −86 lei −68.951 lei 0 în scădere față de 2021
2021 — −6.094 lei în creștere față de 2020 121.173 lei în creștere față de 2020 147.232 lei −95 lei −117.774 lei 1 în scădere față de 2020
2020 — −77.162 lei în scădere față de 2019 110.745 lei în creștere față de 2019 188.611 lei 73 lei −105.692 lei 3 în creștere față de 2019
2019 — −5.759 lei în creștere față de 2018 33.973 lei în creștere față de 2018 188.611 lei 463 lei −28.530 lei 2
2018 — −22.840 lei 27.829 lei 188.611 lei 78 lei −22.771 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare