PREMIUM CONSTRUCT BUSINESS S.R.L.

PREMIUM CONSTRUCT BUSINESS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 43235892, Nr. Reg. Com. J2020014124404. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3512 - Transportul energiei electrice. Societatea a fost înființată la data de 23 octombrie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS GHEORGHE IONESCU SISEŞTI, NR.3A. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PREMIUM CONSTRUCT BUSINESS S.R.L.
CUI
43235892
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020014124404
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 octombrie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS GHEORGHE IONESCU SISEŞTI, NR.3A
Cod CAEN
3512
Domeniu de activitate
Transportul energiei electrice

Situații financiare

În 2025, PREMIUM CONSTRUCT BUSINESS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.026.740 lei, un profit net de 22.018 lei și un număr mediu de 8 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 150.500 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.021.320 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.773.021 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.449.320 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.191.050 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.026.740 lei2020 · Profit net: 1.724 lei2021 · Profit net: 48.444 lei2022 · Profit net: 308.517 lei2023 · Profit net: 33.965 lei2024 · Profit net: 72.518 lei2025 · Profit net: 22.018 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 150.500 lei20202021: 1.021.320 lei20212022: 1.773.021 lei1,8 mil.20222023: 1.449.320 lei20232024: 1.191.050 lei20242025: 1.026.740 lei1,0 mil.2025
Profit net lei
2020: 1.724 lei20202021: 48.444 lei20212022: 308.517 lei309 mii20222023: 33.965 lei20232024: 72.518 lei20242025: 22.018 lei22 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PREMIUM CONSTRUCT BUSINESS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.026.740 lei în scădere față de 2024 22.018 lei în scădere față de 2024 233.221 lei în scădere față de 2024 245.099 lei 28.309 lei 40.187 lei 8 în scădere față de 2024
2024 1.191.050 lei în scădere față de 2023 72.518 lei în creștere față de 2023 1.070.207 lei în creștere față de 2023 107.528 lei 980.848 lei 18.169 lei 10 în scădere față de 2023
2023 1.449.320 lei în scădere față de 2022 33.965 lei în scădere față de 2022 589.992 lei în creștere față de 2022 161.333 lei 824.309 lei 395.650 lei 15 în scădere față de 2022
2022 1.773.021 lei în creștere față de 2021 308.517 lei în creștere față de 2021 381.630 lei în creștere față de 2021 226.411 lei 516.904 lei 361.685 lei 20 în creștere față de 2021
2021 1.021.320 lei în creștere față de 2020 48.444 lei în creștere față de 2020 224.685 lei în creștere față de 2020 20.505 lei 257.348 lei 53.168 lei 17
2020 150.500 lei 1.724 lei 40.502 lei — 45.226 lei 4.724 lei 17

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare