PREMIUM MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L.

Inactivă fiscal din 18 octombrie 2022. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

PREMIUM MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 40391528, Nr. Reg. Com. J23/6563/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7711 - Activitati de inchiriere si leasing cu autoturisme si autovehicule rutiere usoare. Societatea a fost înființată la data de 9 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT FUNDENI COM. DOBROEŞTI, STR. CIREŞULUI, NR.16C, AP.B8, cod poștal 077086. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 18 octombrie 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PREMIUM MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L.
CUI
40391528
Stare
Inactivă fiscal din 18 octombrie 2022
Nr. Registrul Comerțului
J23/6563/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 ianuarie 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT FUNDENI COM. DOBROEŞTI, STR. CIREŞULUI, NR.16C, AP.B8
Cod poștal
077086
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7711
Domeniu de activitate
Activitati de inchiriere si leasing cu autoturisme si autovehicule rutiere usoare

Situații financiare

În 2025, PREMIUM MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 125 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−5 mii−3 mii03 mii5 mii8 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 6.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.500 lei2021 · Profit net: 4.676 lei2022 · Profit net: −4.707 lei2023 · Profit net: −1.482 lei2024 · Profit net: −800 lei2025 · Profit net: −125 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 6.000 lei6 mii20212022: 2.500 lei3 mii2022
Profit net lei
2021: 4.676 lei5 mii20212022: −4.707 lei−5 mii20222023: −1.482 lei20232024: −800 lei20242025: −125 lei−1252025
Indicatori financiari pe ani pentru PREMIUM MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −125 lei în creștere față de 2024 3.063 lei în creștere față de 2024 — — −3.063 lei —
2024 — −800 lei în creștere față de 2023 2.937 lei în creștere față de 2023 — — −2.937 lei —
2023 — −1.482 lei în creștere față de 2022 2.837 lei în creștere față de 2022 — 700 lei −2.137 lei —
2022 2.500 lei în scădere față de 2021 −4.707 lei în scădere față de 2021 2.538 lei în scădere față de 2021 — 1.883 lei −655 lei —
2021 6.000 lei 4.676 lei 2.583 lei 4.896 lei 1.739 lei 4.052 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare