PREMIUM MEDIA VISION S.R.L.

Radiată din 3 februarie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

PREMIUM MEDIA VISION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40457320, Nr. Reg. Com. J12/192/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6010 - Activitati de difuzare a programelor de radio. Societatea a fost înființată la data de 18 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. FLORILOR, NR.268, AP.36, cod poștal 407280. Societatea este radiată din data de 3 februarie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PREMIUM MEDIA VISION S.R.L.
CUI
40457320
Stare
Radiată din 3 februarie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J12/192/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 ianuarie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. FLORILOR, NR.268, AP.36
Cod poștal
407280
Cod CAEN
6010
Domeniu de activitate
Activitati de difuzare a programelor de radio

Situații financiare

În 2024, PREMIUM MEDIA VISION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 15.000 lei, un profit net de 1.309 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 40.522 lei2020 · Cifra de afaceri: 36.750 lei2021 · Cifra de afaceri: 0 lei2022 · Cifra de afaceri: 0 lei2023 · Cifra de afaceri: 0 lei2024 · Cifra de afaceri: 15.000 lei2019 · Profit net: −28.201 lei2020 · Profit net: 44.215 lei2021 · Profit net: 1.667 lei2022 · Profit net: 0 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: 1.309 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 40.522 lei41 mii20192020: 36.750 lei20202021: 0 lei20212022: 0 lei20222023: 0 lei20232024: 15.000 lei15 mii2024
Profit net lei
2019: −28.201 lei−28 mii20192020: 44.215 lei44 mii20202021: 1.667 lei20212022: 0 lei20222023: 0 lei20232024: 1.309 lei1 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru PREMIUM MEDIA VISION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 15.000 lei în creștere față de 2023 1.309 lei în creștere față de 2023 1.815 lei în scădere față de 2023 5.227 lei 15.778 lei 19.190 lei —
2023 0 lei 0 lei 25.636 lei în scădere față de 2022 818 lei 42.699 lei 17.881 lei —
2022 0 lei 0 lei în scădere față de 2021 34.636 lei 9.818 lei 42.699 lei 17.881 lei —
2021 0 lei în scădere față de 2020 1.667 lei în scădere față de 2020 34.636 lei 9.818 lei 64.992 lei 17.881 lei 1 în scădere față de 2020
2020 36.750 lei în scădere față de 2019 44.215 lei în creștere față de 2019 34.636 lei în creștere față de 2019 9.818 lei 63.325 lei 16.214 lei 3
2019 40.522 lei −28.201 lei 25.955 lei 1.652 lei 107.765 lei −28.001 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare