PRESWATER TERMOGEX S.R.L.

PRESWATER TERMOGEX S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 42406471, Nr. Reg. Com. J2020000247102. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 13 martie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, ALEEA CONCORDIEI, NR.9, BL.16A, ET.4, AP.19. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PRESWATER TERMOGEX S.R.L.
CUI
42406471
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000247102
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 martie 2020
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, ALEEA CONCORDIEI, NR.9, BL.16A, ET.4, AP.19
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2024, PRESWATER TERMOGEX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 424.851 lei, o pierdere netă de 94.715 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 205.976 lei2021 · Cifra de afaceri: 250.464 lei2022 · Cifra de afaceri: 451.985 lei2023 · Cifra de afaceri: 547.886 lei2024 · Cifra de afaceri: 424.851 lei2020 · Profit net: 90.495 lei2021 · Profit net: 61.619 lei2022 · Profit net: 97.385 lei2023 · Profit net: 17.551 lei2024 · Profit net: −94.715 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 205.976 lei20202021: 250.464 lei20212022: 451.985 lei20222023: 547.886 lei548 mii20232024: 424.851 lei425 mii2024
Profit net lei
2020: 90.495 lei20202021: 61.619 lei20212022: 97.385 lei97 mii20222023: 17.551 lei20232024: −94.715 lei−95 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru PRESWATER TERMOGEX S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 424.851 lei în scădere față de 2023 −94.715 lei în scădere față de 2023 401.535 lei în creștere față de 2023 5.906 lei 435.867 lei 40.238 lei 2 în creștere față de 2023
2023 547.886 lei în creștere față de 2022 17.551 lei în scădere față de 2022 267.354 lei în creștere față de 2022 10.730 lei 471.244 lei 214.620 lei 1
2022 451.985 lei în creștere față de 2021 97.385 lei în creștere față de 2021 105.340 lei în scădere față de 2021 17.803 lei 284.606 lei 197.069 lei 1
2021 250.464 lei în creștere față de 2020 61.619 lei în scădere față de 2020 109.473 lei în creștere față de 2020 24.876 lei 215.859 lei 131.262 lei 1 în scădere față de 2020
2020 205.976 lei 90.495 lei 9.218 lei 122 lei 99.791 lei 90.695 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare