PREVENT SERV SRL

PREVENT SERV SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vaslui, România. Date de identificare: CUI 18699190, Nr. Reg. Com. J2006000313379. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7120 - Activitati de testari si analize tehnice. Societatea a fost înființată la data de 24 mai 2006. Sediul social este situat la: JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.415, SC.B, AP.19, cod poștal 730006. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PREVENT SERV SRL
CUI
18699190
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2006000313379
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 mai 2006
Județ
Vaslui
Sediul social
JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.415, SC.B, AP.19
Cod poștal
730006
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7120
Domeniu de activitate
Activitati de testari si analize tehnice

Situații financiare

În 2025, PREVENT SERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 705.677 lei, un profit net de 98.549 lei și un număr mediu de 7 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 1.313.364 lei2017 · Cifra de afaceri: 1.847.511 lei2018 · Cifra de afaceri: 1.866.458 lei2019 · Cifra de afaceri: 828.004 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.287.547 lei2021 · Cifra de afaceri: 732.273 lei2022 · Cifra de afaceri: 998.724 lei2023 · Cifra de afaceri: 878.665 lei2024 · Cifra de afaceri: 901.828 lei2025 · Cifra de afaceri: 705.677 lei2016 · Profit net: 162.748 lei2017 · Profit net: 329.789 lei2018 · Profit net: 312.571 lei2019 · Profit net: 32.309 lei2020 · Profit net: 220.138 lei2021 · Profit net: −69.185 lei2022 · Profit net: 129.988 lei2023 · Profit net: 156.868 lei2024 · Profit net: 114.424 lei2025 · Profit net: 98.549 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 1.313.364 lei'162017: 1.847.511 lei'172018: 1.866.458 lei1,9 mil.'182019: 828.004 lei'192020: 1.287.547 lei'202021: 732.273 lei'212022: 998.724 lei'222023: 878.665 lei'232024: 901.828 lei'242025: 705.677 lei706 mii'25
Profit net lei
2016: 162.748 lei'162017: 329.789 lei330 mii'172018: 312.571 lei'182019: 32.309 lei'192020: 220.138 lei'202021: −69.185 lei−69 mii'212022: 129.988 lei'222023: 156.868 lei'232024: 114.424 lei'242025: 98.549 lei99 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru PREVENT SERV SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 705.677 lei în scădere față de 2024 98.549 lei în scădere față de 2024 593.457 lei în scădere față de 2024 162.680 lei 437.385 lei 6.608 lei 7
2024 901.828 lei în creștere față de 2023 114.424 lei în scădere față de 2023 655.817 lei în scădere față de 2023 180.748 lei 485.849 lei 10.780 lei 7 în creștere față de 2023
2023 878.665 lei în scădere față de 2022 156.868 lei în creștere față de 2022 836.229 lei în creștere față de 2022 213.605 lei 696.045 lei 73.421 lei 6
2022 998.724 lei în creștere față de 2021 129.988 lei în creștere față de 2021 810.899 lei în scădere față de 2021 254.870 lei 581.278 lei 25.249 lei 6 în creștere față de 2021
2021 732.273 lei în scădere față de 2020 −69.185 lei în scădere față de 2020 1.208.907 lei în creștere față de 2020 296.135 lei 962.295 lei 49.523 lei 5 în creștere față de 2020
2020 1.287.547 lei în creștere față de 2019 220.138 lei în creștere față de 2019 933.473 lei în scădere față de 2019 303.684 lei 748.497 lei 118.708 lei 4 în creștere față de 2019
2019 828.004 lei în scădere față de 2018 32.309 lei în scădere față de 2018 1.025.428 lei în creștere față de 2018 331.884 lei 781.588 lei 88.044 lei 3
2018 1.866.458 lei în creștere față de 2017 312.571 lei în scădere față de 2017 937.371 lei în creștere față de 2017 5.054 lei 1.240.684 lei 308.367 lei 3
2017 1.847.511 lei în creștere față de 2016 329.789 lei în creștere față de 2016 861.311 lei în creștere față de 2016 5.565 lei 851.542 lei −4.204 lei 3
2016 1.313.364 lei 162.748 lei 364.943 lei 6.076 lei 359.137 lei 270 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.